Ціни оновлюються.
Актуальну вартість уточнюйте за контактними телефонами.

Переглянути всі двері Новий Стиль

Чи виробляє Новий Стиль шпоновані двері?

Користувачі часто шукають шпоновані двері Новий Стиль. Але чи вони бувають? Чи виробляє фабрика Новий Стиль міжкімнатні двері, покриті шпоном? Давайте розберемося.

Що таке шпоновані міжкімнатні двері?

Шпон – один із варіантів фінішного покриття сучасних міжкімнатних дверей. Він буває 2-х типів – натуральний та файн-лайн. Натуральний шпон – це тонкі пластини, зрізані з дерева за допомогою стругальних верстатів. Зазвичай натуральний шпон одержують із цінних порід деревини, наприклад, листяних або хвойних. Перевагою такого виду шпону є натуральність, а недоліками – ціна, неоднакова структура, малюнок деревини та необхідність обов'язкового покриття його 3-7 шарами лаку, без якого він швидко втратить свій зовнішній вигляд.

Шпоновані міжкімнатні двері

Шпон файн-лайн або модифікований шпон виготовляється шляхом лущення деревини та її подальшого фарбування. Він виробляється з недорогих швидкорослих дерев, наприклад, тополі або вільхи. У процесі обробки йому надають необхідний відтінок, завдяки якому матеріал набуває вигляду цінного дерева. Також є можливість створення різноманітних колірних поєднань та комбінацій, надання незвичайного вигляду текстурі.

Фабрика Новий Стиль НЕ ВИРОБЛЯЄ міжкімнатних дверей ні в натуральному шпоні, ні в шпоні файн-лайн.

Варіанти покриття дверей Новий Стиль

Фабрика Новий Стиль виготовляє міжкімнатні двері у кількох типах покриттів. Деякі з покриттів, наприклад, ПП Преміум та ПВХ DeLuxe перевершують шпон за багатьма параметрами. Ми рекомендуємо двері саме у цих покриттях як гідну альтернативу шпонованим дверям.

Екошпон

Екошпон – це інноваційний декор, виготовлений за технологією покриття під тривалим тиском. Основною сировиною для цього матеріалу є дрібні частинки дерева, склеєні полімерною речовиною під тиском. Матеріал декору фарбують на етапі змішування компонентів, тому декори цієї серії відсутня ефект різнотонна.

Екошпон також має бездоганні естетичні властивості, зокрема ефект i-tec Це означає, що декор максимально точно передає фактуру натурального дерева. Пори та рельєф відчутні на дотик і мають матовий блиск.

Екошпон має такі переваги:

 • імітація шпону за нижчою ціною (різницю не легко визначити на перший погляд і навіть на дотик);
 • підвищена стійкість до дії вологи та пари протягом 24 годин;
 • сертифікації за міжнародними стандартами екологічності та безпеки.

Декори Екошпон Новий Стиль Декори Екошпон Новий Стиль

ПВХ ULTRA

ПВХ Ultra – це нова палітра відтінків полімерного покриття ТМ Новий Стиль. Декор стійкий до перепадів температур, впливу сонячних променів, не схильний до псування від ударів і подряпин (в розумних межах). Оновлена ​​гама відтінків добре передає фактуру дерева візуально та на дотик. Кольори декорів ПВХ Ultra виглядають природно та максимально наближені до натуральної деревини. Двері в ПВХ Ultra складно відрізнити від дверей з масиву чи шпону.

Покриття має такі переваги:

 • тривалий термін служби;
 • стійкість до дії зовнішніх факторів;
 • простота у догляді (можна протирати вологою губкою зі слабким мильним або спиртовим розчином під час збирання);
 • свіжі природні відтінки;
 • всі двері в тому самому кольорі не відрізняються по відтінках (відсутня різнотон в одному декорі).

PVC Ultra це вигідна альтернатива дорогим натуральним покриттям, рівнозначна за показниками ергономічності, безпеки та естетичності. Покриття ПВХ Ultra – новий погляд на вічне.

Декори ПВХ Ultra Новий Стиль
Декори ПВХ Ultra Новий Стиль

SmartCover

При створенні нового, сучасного ПВХ декору в пріоритет ставилися його естетичні якості та практичність та безпека. Нова серія декорів SmartCover створена із любов'ю до споживачів. Натхненням була краса перлинних переливів та поєднання традиційної фактури натуральної деревини з перламутровим відливом. Матовий срібний блиск перетворює стандартний предмет декору на королівський дизайнерський елемент. Двері у покритті SmartCover довговічні надійні та стильні. Вони виглядають розкішно, тож стали б окрасою навіть королівського палацу. Еклектика стилів утілена в ідеї лінійки декорів SmartCover робить її універсальною. Палітра колекції підходить під будь-який напрямок дизайну. Завдяки благородному відливу та звичній колірній гамі вона доповнює класичні інтер'єри, а використання сучасних матеріалів та технологій виробництва робить її ідеальною для нових напрямків дизайну: техно, неокласика, арт нуво.

SmartCover створений із турботою про навколишнє середовище та не виділяє токсичних випарів ні при домашньому використанні, ні при виробництві дверей. Кожен відтінок декорів SmartCover продуманий до найдрібніших подробиць підібраний зі смаком та відчуттям стилю.

Декори Smart Новий Стиль
Декори Smart Новий Стиль

ПВХ VIVA

ПВХ Viva – це сучасна інноваційна вінілова плівка. Полімерне покриття міжкімнатних дверей, стійке до перепадів температури, впливу ультрафіолету, механічних пошкоджень та вологості, не змінює колір. Декор з ПВХ Viva практично не відрізняється від дерев'яного покриття. Перевагою ПВХ Viva є насиченість та різноманітність колірної гами, що чітко повторюють малюнок натурального дерева.

Покриття має такі переваги:

 • стійкість до дії зовнішніх факторів;
 • довговічність;
 • різноманітність малюнків, фактур та кольорів;
 • легкість у догляді;
 • відсутній різнотон в одному відтінку.

Декори ПВХ Viva Новий Стиль
Декори ПВХ Viva Новий Стиль

Ecowood

Інноваційне покриття Ecowood довго зберігає колір та має підвищену вологостійкість, екологічно чисте, безпечне для здоров'я людини на всіх етапах виробництва та під час використання. Для цієї колекції дизайнери розробили сучасну колірну гаму. Вона включила такі декори: Горіх Гімалайський, Горіх Скандинавський, Горіх Європейський, Горіх Сибірський, Горіх Норвезький.

Тип скління: сатин, бронза, графіт.

Поверхня нагадує натуральне дерево, гладка і приємна на дотик, не викликає відчуття штучного покриття та стійка до механічних впливів.

Декори Ecowood Новий Стиль
Декори Ecowood Новий Стиль

ПВХ DeLuxe

ПВХ DeLuxe це полімерне покриття для міжкімнатних дверей, стійке до перепадів температури впливу ультрафіолету, механічних пошкоджень та вологості. Декор із ПВХ дуже точно передає малюнок зрізу дерева, не змінює колір з часом. Безумовною перевагою ПВХ DeLuxe є насиченість та різноманітність колірної гами. Міжкімнатні двері в декорі ПВХ складно відрізнити від дверей з масиву або шпону. Єдине що відрізняється легким глянсовим блиском, що нагадує лакове покриття.

Це покриття має такі переваги:

 • довговічність;
 • стійкість до дії зовнішніх факторів;
 • легкість у догляді;
 • різноманітність малюнків фактур та кольорів;
 • двері одного кольору не відрізняються за відтінками (відсутня різнотон в одному відтінку).

Декори ПВХ DeLuxe Новий Стиль
Декори ПВХ DeLuxe Новий Стиль

ПП Премиум (RENOLIT, Германия)

ПП покриття для міжкімнатних дверей «Новий Стиль» має такі переваги:

 • екологічно чисте, безпечне для здоров'я людини на всіх етапах виробництва та при використанні (у складі немає хлору та галогенових сполук, тому ПП покриття не виділяє токсичних речовин та не пропускає формальдегід);
 • поверхня покриття гладка та приємна нагадує поверхню обробленого дерева;
 • при дотику викликає приємне відчуття теплоти, що не справляє враження штучних і холодних дверей як це буває з іншими полімерними матеріалами;
 • завдяки спеціальному лаковому покриттю стійко до механічних впливів, подряпин та потертостей;
 • на вигинах не утворюються тріщини;
 • не змінюється колір білизни та інших кольорів навіть за тривалого використання;
 • застосування натуральних пігментів та барвників дозволяє піддавати двері термічній утилізації.

Декори ПП Преміум Новий Стиль
Декори ПП Преміум Новий Стиль

Різноманітність покриттів дверей Нового Стилю дозволить вибрати підходящий варіант практично кожному споживачеві, більшість з яких не поступаються шпона за експлуатаційними характеристиками, але при цьому буде відчутно дешевшим.

Часті питання купівлі дверей Новий Стиль

Чи виробляються шпоновані двері Новий Стиль?

Ні. ТМ Новий Стиль виготовляє двері в декількох варіантах фінішних покриттів - Екошпон, ПВХ Ultra, ПВХ Viva, Smart, Silk, Ecowood, ПВХ DeLuxe, ПП Преміум, а также грунтовані.

Які фінішні покриття ви рекомендуєте?

Насамперед ми рекомендуємо покриття перевірені часом – ПВХ DeLuxe и ПП Преміум. У цих покриттях виготовляються кілька дуже популярних колекцій, наприклад, Ностра, Маестра, Елегант.

Які переваги фінішного покриття Новий Стиль?

Практично всі покриття мають такі переваги:
 • стійкість до дії зовнішніх факторів;
 • тривалий термін служби;
 • легкість у догляді;
 • різноманітність малюнків, фактур та кольорів;
 • відсутній різнотон в одному відтінку.

Чи можете зібрати дверні блоки під самостійну установку?

Так. Ми можемо повністю врізати та зібрати блоки на складі. Вам необхідно буде тільки вставити їх у отвір, виставити за рівнем та запінити. А також потім прибити або приклеїти лиштву. Детальніше (послуга врізання та складання дверних блоків) →