Silk 

Показано 1 - 9 з 9 товарів
Показано 1 - 9 з 9 товарів

Двері Новий Стиль з покриттям Silk

Покриття Silk здатне максимально чітко передавати фактуру вираженої та одночасно легкої волокнистості. Поверхня покрита однотонним та світлим перлом. Таке поєднання дає можливість змінювати відтінок в залежності від того, під яким кутом на декор потрапляє світло.

Варіанти кольору декору Silk

Варіанти кольору декору Silk

Переваги покриття Silk

Декори Silk стійкі до впливу високих температур, ультрафіолетових променів та вологи. Не втрачає насиченості кольору і не утворює тріщин в результаті тривалого впливу прямих сонячних променів, не втрачає естетичного вигляду при тривалому механічному впливі. Цей декор легкий в догляді. Поверхню можна мити мильним розчином або спеціальним засобом.

Для очищення поверхні декору Silk від пилу рекомендовано застосовувати м'яку вологу губку та протерти нею дверне полотно легкими рухами. Після цього застосувати вологопоглинаючу або вологу паперову серветку.

При очищенні поверхні покриття Silk заборонено використовувати хімічні металеві та абразивні губки, речовини з абразивною пастою та з агресивними компонентами (хлор, ацетон, кислоти). Заборонено чистити парогенератором.

Купити міжкімнатні двері в покритті Silk в Києві в Інтернет магазині

У нашому магазині можна придбати двері з покриттям Silk ТМ Новий стиль за мінімальною ціною. Двері можуть бути як в наявності на складі так і вироблені в найкоротші терміни. Також ми надаємо повний комплекс послуг - від професійної консультації до якісної установки.

Часті питання про міжкімнатні двері Silk