Фільтр товарів

Покриття
Міжосьова відстань
Віддалення отвору під ручку (Backset)
Матеріал язичка
Висота петлі
Ширина петлі

Знижки

Фурнітура 

на сторінці
Показано 1 - 12 з 555 товарів
Показано 1 - 12 з 555 товарів

Як вибрати фурнітуру для міжкімнатних дверей Новий Стиль

На перший погляд більшості покупців здається що вибрати фурнітуру для міжкімнатних дверей дуже складно. Але це не зовсім так, точніше це зовсім не так! Ось кілька простих кроків, які допоможуть легко і швидко визначитися з вибором.

Вибір дверної ручки

Вибір дверної фурнітури до Нового Стилю краще почати з дверної ручки. Існує велика кількість параметрів за якими можна підбирати ручку. Рекомендуємо почати з типу ручки. На сьогодні оптимальним рішенням є дверні ручки на розетці. Багато по-старому дивляться на ручки-кноби і ручки на планці, але вони не тільки морально застаріли, а й мають істотний недолік. В отвір від ручки-кноба нічого окрім аналогічного кноба встановити вже не можливо, а у ручок на планці - зазвичай до моменту коли вони виходять з ладу (5-7 років експлуатації) встановлена ​​модель ручки вже знята з виробництва, а аналогів які точно збігаються по отворах кріплення немає. Ручка на розетці набагато універсальніша, у неї тільки один параметр, який протягом багатьох років залишається незмінним - товщина з'єднуваного квадрата - 8 мм.

До інших параметрів відносятся

  • Матеріал ручок. Практично завжди це алюмінієвий або цинковий сплав. Рекомендуємо цинк.
  • Колір. Підбирається під інтер'єр. Бажано щоб був контраст з кольором дверей, щоб ручка була добре помітна.
  • Форма. Зазвичай під двері з прямими лініями підбирають аналогічну ручку на квадратній або круглій розетці, а під класику фігурні ручки на круглій розетці.

Вибір виробника дверних ручок

Зараз на ринку величезна кількість дверної фурнітури, в основному виробництва Китай. Ручки не поганої якості починаються від 15 $, в домашніх умовах така ручка прослужить без проблем 5-7 років (при інтенсивній експлуатації можливе стирання верхнього шару покриття). Якщо це громадське місце з великим потоком людей стирання верхнього шару неминуче. Для громадських місць рекомендуємо використовувати дверні ручки з нержавіючої сталі.

Ми рекомендуємо дверну фурнітуру Апекс, Hisar, MVM, Gavroche як не дорогу і досить якісну з широким модельним рядом.

Вибір дверного механізму

Особливу увагу слід приділити дверному механізму для дверей Новий Стиль. Це та частина на якій не можна економити щоб в один прекрасний момент не опинитися замкненим в санвузлі без телефону коли вдома більше нікого немає;) Радимо зупинити свій вибір на італійських механізмах AGB. Їх ціна хоч і вище мінімум в 2 рази китайських, але працюють вони значно надійніше.

Існує 3 основних типи механізмів

Прохідний механізм

Якщо для дверей немає необхідності в замиканні їй підходить дверна засувка. Єдиний параметр на який слід звернути увагу - колір лицьової планки, він підбирається під колір ручки. Для 100% збігу кольору засувка слід вибирати того ж виробника що і ручки. Та й взагалі, всю фурнітуру краще вибирати одного виробника.

Санузловий механізм або WC-механізм

Якщо необхідно замикання тільки зсередини без ключа підійде санузловий механізм. Такий тип закривання зазвичай використовують в туалеті, ванній, іноді кімнатах. Він складається з 2 частин:

  • санвузлового механізму
  • фіксатора-поворотника

Фіксатор підбирається під ручку не тільки за кольором, але і за формою розетки. У більшості виробників для кожної серії ручок існує окремий фіксатор.

Оскільки AGB не виробляє прохідних механізмів, часто при відсутності необхідності в замиканні замість них ставлять санузловий механізм AGB без фіксатора.

Міжкімнатний замок або механізм під циліндр

Якщо є необхідність в замиканні приміщення на ключ встановлюється міжкімнатний замок. Він складається з:

  • механізма під циліндр
  • циліндрового механізма
  • накладки на циліндр

Міжкімнатні двері рідко бувають товщиною більше 4 см, тому для них використовуються циліндри довжиною 6 см. Вони можуть закриватися як ключем з 2-х сторін, так і тільки з зовнішньої, а зсередини поворотником. Колір циліндра теж підбирається під колір ручки.

Вибір накладки на циліндр аналогічний вибору фіксатора - зазвичай вони виробляються під кожну серію ручок.

Вибір дверних петель

Дверні петлі для дверей Новий Стиль можуть бути різних типів і розмірів. У багатьох виробників на коробці є невелика інструкція які петлі і яка кількість розраховані на двері певної ваги. Для дверей Новий Стиль рекомендуємо встановлювати по 2 універсальні петлі заввишки 100 мма бо по 3 накладні (на легкі пустотілі двері можна встановлювати по 2 накладні петлі)..

Чому не роз'ємні петлі? У універсальної петлі 4 підшипника, у роз'ємної 1. Зняти двері з петель без знімання верхньої лиштви в більшості випадків не вийде. Часто лиштва або прибита або приклеєна, простіше викрутити шурупи.

Є ще багато різної дверної фурнітури, ми ж розглянули лише основну, яка підходить для більшості житлових приміщень. Якщо у Вас залишилися питання або потрібна допомога звертайтесь за контактними номерами телефонів, ми з радістю Вам допоможемо і підберемо все необхідне.