Прихованого монтажу 

Показано 1 - 3 з 3 товарів
Показано 1 - 3 з 3 товарів

Шукаєте сучасні міжкімнатні двері? Двері прихованого монтажу ідеально підійдуть для якісного оформлення інтер'єру. А двері прихованого монтажу під фарбування відкривають численні можливості дизайну та концепцій приміщень як для житлових, так і для комерційних приміщень. Вони враховують прагнення скорочення до найнеобхіднішого і виступають за ідеальні інтер'єри.

Приховані міжкімнатні двері без лиштви

Приховані двері без лиштви завжди використовуються в тих випадках, коли потрібно зменшити зовнішній вигляд. Крім того, коли двері зачинені, петлі, вбудовані в раму та дверне полотно, залишаються невидимими. У цьому випадку рама та дверне полотно лежать в одній площині. Дверне полотно не має лиштви. Перевага такої конструкції – мінімалістський дизайн без видимих елементів та зміщень у площині стіни. Двері відходять на другий план, залишаючи максимум простору для ваших дизайнерських ідей.

Якщо хочете зменшити зовнішній вигляд дверей, двері прихованого монтажу – ідеальне рішення. Завдяки відмові від класичної коробки та оснащенню дверей прихованої фурнітурою, лише невеликий зазор навколо дверного полотна залишається видимим.

При оформленні прихованого дверного полотна можна досягти різних ефектів:

 • повністю інтегровані із зовнішнім виглядом стіни;
 • навмисно створені по-іншому як особливий акцент.

Незалежно від обраного варіанту, двері невидимки будуть нести в собі ідею вашого ідеального інтер'єру.

Двері прихованого монтажу – необмежені можливості для різноманітних ідей. Дизайн потаємних дверей підходить для всіх інтер'єрів, які підпорядковуються власної концепції дизайну – від приватних будинків до офісних будівель та дизайнерських студій.

Двері прихованого монтажу до стелі

Особливим варіантом прихованих міжкімнатних дверей є двері заввишки до стелі. Таке полотно візуально стає частиною стіни, яку начебто можна переміщати. Це змінює не тільки архітектурне значення дверей, а й отвору.

Фурнітура дверей прихованого монтажу

Дверні петлі або ручки – фурнітура, яка потрібна для функціонування інвізибл дверей. Повна система міжкімнатних дверей потребує певного переліку певної фурнітури.

Приховані петлі

Врізні петлі популярні вже досить тривалий час і добре задовольняють потреби масового споживача. Вони недорогі, надійні і не вимагають ніякого обслуговування протягом терміну експлуатації. Але сьогодні вимогливі клієнти також вимагають візуальної мінімізації до найнеобхіднішого: стіна, отвір та дверне полотно.

Обов'язковою умовою є бездоганне функціонування. Завдяки все більш сучасним технологіям приховані дверні петлі сьогодні надійно та довговічно виконують своє завдання та відповідають вимогам. Приховану дверну петлю можна відрегулювати за допомогою регулювальних гвинтів, які легко доступні при відчинених дверях.

При цьому невидимі петлі приємно виділяються на тлі звичайних урізних чи накладних. Міжкімнатні двері з утопленими петлями дарують продуманий дизайн та майстерність.

Замок дверей прихованого монтажу

Замок з магнітною клямкою – надійний варіант з безшумним закриванням та більш візуальним поєднанням із зменшеним виглядом дверей. Він робить закривання дверей не тільки повільним, м'яким та тихим, але й забезпечує надійний захист від заклинювання.

Втоплена дверна ручка

Втоплена ручка відкриває та замикає двері одним дотиком. Він утоплюється заподлицо в дверне полотно. Це надає прихованим дверям ідеального вигляду.

Приховані дверні петлі, магнітний замок та втоплена ручка дверей – оптимальний набір для ідеальних дверей прихованого монтажу. Вбудовані елементи особливо підходять для використання можливостей дизайну, які відкривають можливості сучасної фурнітури як з погляду дизайну, так і зручності використання.

Встановлення дверей прихованого монтажу

Завдяки сучасним технологічним рішенням, як у системі монтажу, так і у виробництві фурнітури, приховані двері з невидимими петлями встановлюються легко та безпечно.

Установка здійснюється в кілька етапів і зазвичай виконується однією людиною. Рама та полотно дверей поставляються на об'єкт у зібраному вигляді. Необхідно вставити виріб у дверний отвір, вирівняти та запінити. При установці використовують монтажні пристрої та розпірки. Встановлення та вирівнювання дверей із прихованою фурнітурою досить прості.

Часті питання про міжкімнатні двері прихованого монтажу

 • Які міжкімнатні двері прихованого монтажу найдешевші?

  На сьогоднішній день найдешевшими дверима прихованого монтажу є моделі:

 • Які двері прихованого монтажу найпопулярніші в 2024 році?

  Найпопулярніші моделі прихованого монтажу в цьому році:

 • Що таке приховані двері під фарбування?

  Це міжкімнатні двері з алюмінієвою коробкою, яка монтується безпосередньо в стіну, а полотно підготовлене під подальший декор: фарбування, декорування або обклеювання шпалерами.

 • Коли ставити приховані двері?

  Приховані двері встановлюються у 2 етапи:

  1. Встановлення алюмінієвого короба на етапі чорнових робіт
  2. Установка полотна на етапі фінішного оздоблення стін