Переглянути всі двері Новий Стиль

Фабрика дверей Новий Стиль Херсон

Нас часто запитують як знайти офіційний сайт фабрики дверей Новий Стиль. Це, напевно, найпопулярніше питання, хоча достатньо зазирнути в пошук Google - адреса сайту:

www.nsdoors.net

У розділі "Контакти" вказані всі контактні телефони та карта проїзду. Є форма зворотного зв'язку.

Якщо ви хочете купити міжкімнатні двері Новий Стиль від виробника в роздріб (навіть 10 дверей це не опт;)), це навряд чи вийде, фабрика не працює з роздрібними покупцями. Це просто фізично не можливо оскільки в місяць виробництво становить близько 100000 дверних блоків. Якщо припустити, що в середньому один роздрібний покупець бере 4-5 блоків, щоб реалізувати таку кількість дверей в місяць треба було б обслуговувати одного покупця приблизно за 1 секунду. Цей розрахунок не має ніякого відношення до реального життя, так як є оптові покупці, великі будівельні об'єкти, експорт, він просто показує що такий великий виробник може реалізувати такий обсяг виробленої продукції тільки через дилерську мережу.

Інші часті питання з якими ми стикаємося:

Чи є ви офіційним представником / дилером фабрики Новий Стиль?

Так. У нас в офісі в Києві недалеко від м. Почайна (Петрівка) можна ознайомитися з широким модельним рядом дверей ТМ Новий Стиль і оцінити високу якість продукції цього виробника. Також у нас є повний каталог продукції та всі варіанти кольору. Міжкімнатні двері реалізуються за рекомендованою заводом ціною і з заводською гарантією.

Чи можна купити двері зі складу або на складі дешевше?

Ні. Двері відпускаються за рекомендованою фабрикою ціною. У нашому магазині встановлено мінімально рекомендовані ціни. Крім цього періодично проводяться різні акції - знижки на фурнітуру, безкоштовна доставка при купівлі певної кількості блоків і т.д. Часто сам виробник надає знижки на двері певних моделей, серій, покриттів або колльорів. За знижками стежте в розділі "Знижки".

Де знаходиться виробництво дверей, це український виробник?

Так. Фабрика знаходиться в Україні, м Херсон, вулиця Кольцова 57