Ціни оновлюються.
Актуальну вартість уточнюйте за контактними телефонами.

Переглянути всі двері Новий Стиль

Фабрика дверей Новий Стиль Херсон

Нас часто запитують як знайти офіційний сайт фабрики дверей Новий Стиль. Це, напевно, найпопулярніше питання, хоча достатньо зазирнути в пошук Google - адреса сайту:

www.nsdoors.net

У розділі "Контакти" вказані всі контактні телефони та карта проїзду. Є форма зворотного зв'язку.

Якщо ви хочете купити міжкімнатні двері Новий Стиль від виробника в роздріб (навіть 10 дверей це не опт;)), це навряд чи вийде, фабрика не працює з роздрібними покупцями. Це просто фізично не можливо оскільки в місяць виробництво становить близько 100000 дверних блоків. Якщо припустити, що в середньому один роздрібний покупець бере 4-5 блоків, щоб реалізувати таку кількість дверей в місяць треба було б обслуговувати одного покупця приблизно за 1 секунду. Цей розрахунок не має ніякого відношення до реального життя, так як є оптові покупці, великі будівельні об'єкти, експорт, він просто показує що такий великий виробник може реалізувати такий обсяг виробленої продукції тільки через дилерську мережу.

Інші часті питання з якими ми стикаємося:

Чи є ви офіційним представником / дилером фабрики Новий Стиль?

Так. У нас в офісі в Києві недалеко від м. Почайна (Петрівка) можна ознайомитися з широким модельним рядом дверей ТМ Новий Стиль і оцінити високу якість продукції цього виробника. Також у нас є повний каталог продукції та всі варіанти кольору. Міжкімнатні двері реалізуються за рекомендованою заводом ціною і з заводською гарантією.

Чи можна купити двері зі складу або на складі дешевше?

Ні. Двері відпускаються за рекомендованою фабрикою ціною. У нашому магазині встановлено мінімально рекомендовані ціни. Крім цього періодично проводяться різні акції - знижки на фурнітуру, безкоштовна доставка при купівлі певної кількості блоків і т.д. Часто сам виробник надає знижки на двері певних моделей, серій, покриттів або колльорів. За знижками стежте в розділі "Знижки".

Де знаходиться виробництво дверей, це український виробник?

Так. Фабрика знаходиться в Україні, м Херсон, вулиця Кольцова 57