Грунт 

Показано 1 - 4 з 4 товарів
Показано 1 - 4 з 4 товарів

Грунтовані двері Новий Стиль

Каркас грунтованих міжкімнатних дверей виготовлений з двошарового соснового бруса і зрощений по периметру «мікрошип», що підвищує стійкість до зовнішніх впливів і зводить до мінімуму ймовірність деформації. Розміри бруса для виробництва каркаса 28*34 мм. Якісне стільникове заповнення відчутно відрізняє двері ТМ Новий Стиль від аналогів, при цьому роблячи їх легкими і міцними.

Грунтовані дверні полотна імітують структуру дерева завдяки застосуванню скін-панелей. Виробляються ці панелі шляхом пресування МДФ товщиною 7 мм. Текстура дерева досягається шляхом вакуумного пресування, тобто, видавлюється на панелях. У грунтованих дверях присутній тільки один декор - структурний (візуально білий колір).

Скло застосовуються в моделях - матоване скло (піскоструминним способом) товщиною 4 мм.

Двері є грунтованнимі і вимагають додаткової обробки. Оскільки грунт збільшує адгезію матеріалу (тобто здатність вбирати), такі двері не можна зберігати тривалий час у вологих приміщеннях (двері вберуть в себе вологу і прийдуть в непридатність). А ось після обробки морилкою, фарбою або лаком - їх успішно можна використовувати у вологих приміщеннях і навіть на вулиці.

Переваги грунтованих дверей Нови Стиль

Конкурентна перевага грунтованих дверей Новий Стиль - наявність стільникового заповнення (у конкурентів пінопласт або нічого), посилення в області петель, текстура малюнка однорідна.

Купити грунтовані міжкімнатні двері в Києві

У нашому магазині можна придбати грунтовані двері ТМ Новий стиль за мінімальною ціною. Двері можуть бути як в наявності на складі так і вироблені в найкоротші терміни. Також ми надаємо повний комплекс послуг - від професійної консультації до якісної установки.

Часті питання про міжкімнатні двері ґрунтовані