Колекція Ностра 

Показано 1 - 9 з 9 товарів
Показано 1 - 9 з 9 товарів

Міжкімнатні двері колекції Ностра ПВХ DeLuxe ТМ Новий Стиль

Двері колекції «Ностра» - це двері товщиною 40мм і відносяться до виду збірних дверей (зібрані з елементів і скріплені стяжними гвинтами). Збірна конструкція дає можливість двері «дихати» на відміну від більш дешевих щитових дверей. Кожен несе елемент цього полотна має власні посилені характеристики міцності, що в цілому дає відчутний результат у надійній щоденної експлуатації протягом багатьох років.

Стільниковий (гратчастий) наповнювач, присутній в даних дверних полотнах, зібраний вручну з МДФ високої якості, а не паперу, як в звичайних дверних полотнах.

Силіконовий ущільнювач по периметру скла виключає його деренчання і знімає необхідність фіксації скла за допомогою профілю.

Кількість використовуваного натурального дерева в даному виді полотен, перевершує в рази його кількість в дверях економ-сегмента за рахунок посиленого соснового каркаса. У дверних полотнах даної колекції використовуються цільні плити МДФ, що робить їх масивними і одночасно елегантними дверима. Поряд з іншими дверними полотнами виробництва ТМ «Новий Стиль, вага яких коливається в межах 15 кг, середня вага дверного полотна колекції« Ностра »становить в середньому 25 кг.

Дверні полотна колекції «Ностра» облицьовані якісної ПВХ DeLuxe плівкою відомих світових виробників. Дана плівка має підвищену міцність. Її товщина складає 0,24 мм. Дана плівка є стійкою до механічних впливів, до потрапляння води на дверне полотно і хімічних речовин, що значно полегшує догляд за дверним полотном - його можна мити за допомогою миючих засобів та полиролі, плівка не вигоряє, не старіє, не висихає і не розшаровується подібно шпону.

Купити двері Ностра ПВХ DeLuxe в Києві

У нашому магазині можна придбати ПВХ DeLuxe двері колекції Ностра ТМ Новий стиль. Двері можуть бути як в наявності на складі так і вироблені в найкоротші терміни. Також ми надаємо повний комплекс послуг - від професійної консультації до якісної установки.