Переглянути всі двері Новий Стиль

Розпродаж Товарів 19.

на сторінці
Показано 1 - 12 з 19 товарів
Показано 1 - 12 з 19 товарів

Де можна купити міжкімнатні двері дешево?

Часто бувають випадки, коли важлива тільки функціональність дверей, а дрібні недоліки зовнішнього вигляду не грають суттєвої ролі. Особливо приємно, якщо вартість таких дверей відчутно нижче ніж практично таких же нових. Іноді така різниця може мати місце в 2-5 разів. Де ж купити двері за такою ціною? І які в них зустрічаються недоліки?

Варіантів може бути кілька. Розглянемо найчастіші. (Якщо Вам необхідні двері Новий Стиль зі знижкою від виробника – їх можна знайти в цьому розділі)

Що таке залишки дверей?

Такий варіант зустрічається найчастіше – це залишки моделі, яка знята з виробництва. Знижка на них може бути невеликою, але це абсолютно нові двері в упаковці. Якщо у Вас невелика квартира або будинок і виходить скомплектувати все необхідне, в цьому випадку можна трохи заощадити, зазвичай до 20%.

Уцінка міжкімнатні двері

У процесі перевезення або установки бувають випадки, коли дверне полотно отримує пошкодження. Вони можуть бути як явно помітними, так і практично не видимими, а найчастіше тільки з одного боку або торця. Наприклад, якщо Вам необхідна двері в комору, яка рідко відкривається, такі двері цілком підійдуть, так як із зовнішнього боку вони будуть абсолютно цілими. На таких дверях можна заощадити 20-50% від їх вартості.

Розпродаж зразків міжкімнатних дверей Новий Стиль

Останнім часом виробники змінюють свої лінійки практично безперервно. Постійно вводяться і знімаються різні моделі, покриття і кольори. Недорогі зразки зазвичай не врізаються в блок, а розміщуються на висувних стендах або «вертушках». При цьому полотно залишається абсолютно не пошкодженим. Після зняття моделі з виробництва зразок продається зі значною знижкою, яка іноді складає і 20% від початкової вартості. Ви купуєте нове полотно без слідів експлуатації зі знижкою 50-80%. Недоліком часто є не можливість покупки декількох однакових моделей, а іноді, якщо модель давно знята з виробництва, ще й покупки погонажних виробів. Цей варіант ідеально підходить якщо Вам необхідні тільки одні двері.

Де недорого купити двері на дачу?

Якщо у Вас є дача, яку Ви будуєте або ремонтуєте і при цьому хочете максимально заощадити на будівельних матеріалах не економлячи на функціоналі – двері Новий Стиль з розпродажу ідеальний варіант. У нас великий вибір дверей по зниженим цінам – це і розпродаж зразків і дверей з пошкодженнями, також є уцінені двері. Є можливість укомплектувати деякі моделі погонажем. Також можемо запропонувати всю необхідну фурнітуру зі знижкою. По Києву можлива доставка.