ПВХ Ultra 

Показано 1 - 5 з 5 товарів
Показано 1 - 5 з 5 товарів

Міжкімнатні двері Новий Стиль в покритті ПВХ Ultra

ПВХ Ultra - це нова палітра відтінків полімерного покриття ТМ Новий стиль. Цей декор стійкий до перепадів температури, впливу сонячних променів, мало схильний до пошкоджень від ударів і подряпин. Оновлена ​​гамма відтінків передає фактуру дерева і візуально і на дотик. Кольори ПВХ Ultra виглядають природно і максимально наближені до натуральної деревини. Міжкімнатні двері в ПВХ Ultra складно відрізнити від дверей з масиву або шпону.

Переваги покриття ПВХ Ultra

  • довгий термін служби
  • стійкість до впливу зовнішніх факторів (температура, сонячне світло, подряпини)
  • простота в догляді
  • природні відтінки (схожі на натуральну деревину)
  • всі двері в одному і тому ж кольорі не відрізняються по відтінках (на відміну від шпонованих дверей)

PVC Ultra - це вигідна альтернатива дорогим натуральним покриттям, рівнозначна за показниками ергономічності, безпеки і естетичності.

Догляд за міжкімнатними дверима Новий стиль

Регулярний догляд за міжкімнатними дверима Новий стиль продовжить їх термін служби і збереже гарний і привабливий зовнішній вигляд. Використовуйте тільки якісні засоби для миття та поліруючі засоби, попередньо не забувайте ознайомитися з інструкцією до їх застосування. Можна протирати вологою губкою зі слабким мильним або спиртовим розчином під час прибирання.

Не рекомендується використовувати миючі порошки і рідини. Це може привести до погіршення покриття і зовнішнього вигляду в цілому. Ні в якому разі не використовуйте губки і скребки, а також засоби з вмістом кислот, абразиву і лугу.

Купити двері в покритті ПВХ Ultra Новий Стиль в Києві

У нашому Інтернет магазині можна придбати двері в покритті ПВХ Ultra ТМ Новий стиль за мінімальною ціною. Двері можуть бути як в наявності на складі так і вироблені в найкоротші терміни. Також ми надаємо повний комплекс послуг - від професійної консультації до якісної установки.

Часті питання про міжкімнатні двері ПВХ Ultra