Гарантія на міжкімнатні двері Новий Стиль

ГАРАНТІЯ ВИРОБНИКА

1. Гарантійний термін - 12 місяців після реалізації.
2. Гарантійний термін експлуатації - не менше 60 місяців з моменту введення дверного полотна в експлуатацію при виконанні умов правильного монтажу та експлуатації.
3. Гарантійний термін зберігання - 12 місяців з дати виготовлення дверного полотна.

Не буде розглядатися як брак:

1. Порушення технологічного процесу проведення внутрішніх оздоблювальних робіт.
2. Неоднорідні або незадовільні результати глянцю, текстури або зовнішнього вигляду в результаті самостійного нанесення покупцем будь-яких оздоблювальних матеріалів.
3. Пошкодження нанесені в результаті невиконання правил з транспортування, зберігання, установки, умов експлуатації або в результаті спроб самостійно полагодити або змінити конструкцію дверного полотна.

ТРАНСПОРТУВАННЯ І ЗБЕРІГАННЯ

1. Дверні полотна транспортують будь-яким видом транспорту при дотриманні правил і вимог, що діють на даному виді транспорту.
2. Дверні полотна зберігати в сухому приміщенні з відносною вологістю не більше 60% при температурі від + 5 ° С до + 40 ° С. Вжити заходів для запобігання їх від механічних пошкоджень, забруднення, зволоження, впливу атмосферних опадів, від попадання прямих сонячних променів. Не можна притуляти двері до приладів опалення.
3. Дверні полотна зберігати і транспортувати в фірмовій упаковці в горизонтальному положенні на піддонах.

МОНТАЖ І ЕКСПЛУАТАЦІЯ

1. Дверні полотна повинні використовуватися тільки у внутрішніх приміщеннях (без прямого атмосферного впливу) з відносною вологістю повітря не більше 60% при температурі від + 5 ° С до + 40 ° С.
2. Монтаж дверного полотна повинен здійснювати фахівець або спеціалізована будівельна організація.
3. Дверні полотна повинні навішуватись на петлі в місцях розташування бруса.
4. При монтажі витримувати зазори 2-3 мм між крайками дверного полотна і коробкою.
5. Дверні полотна забороняється монтувати в приміщеннях з відносною вологістю повітря більше 60% (лазня, пральня, сауна і т.д.).
6. Монтаж дверних полотен проводити тільки після закінчення всіх будівельних робіт (бетонування, штукатурні роботи, побілка, обклеювання шпалер і ін.). Двері можна встановлювати тільки "сухим" способом. ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ використовувати будівельні розчини.
7. Дверні полотна бажано встановити протягом 2-х тижнів після їх придбання.
8. Перед установкою рекомендується на 3-4 дні помістити дверні полотна в приміщення, де вони будуть монтуватися, для акліматизації.
9. В процесі експлуатації дверних полотен не повинні застосовуватися механічні методи впливу на них, які викликають їх пошкодження.
10. При догляді за дверними полотнами рекомендується протирати їх серветкою, змоченою в мильному розчині, і витирати насухо або використовувати поліроль для меблів "Ргоntо".

Зверніть увагу! Ми несемо гарантійні зобов'язання на полотно двері і установку тільки в тому випадку, якщо ми виробляємо повний комплекс послуг (замір, доставка, підйом, установка) і правильної експлуатації Вами встановлених дверей. Гарантія не поширюється на нормальний знос, подряпини і пошкодження, що виникли в процесі експлуатації.

При отриманні замовлення уважно огляньте дверні полотна і погонаж, а також їх комплектність.
Претензії по зовнішньому вигляду і комплектності приймаються тільки в момент доставки або отримання товару на складі (в разі самовивозу).