Двері Контур 

Показано 1 - 8 з 8 товарів
Показано 1 - 8 з 8 товарів

Міжкімнатні двері відіграють важливу роль у дизайні житлового простору, тому що вони не лише відокремлюють приміщення одне від одного, а й можуть позитивно впливати на загальну атмосферу в будинку. Візуально привабливі вироби захоплюють увагу та визначають характер кожного приміщення. Крім того, двері повинні відповідати високим вимогам не тільки функціонально, але й гармонійно доповнювати загальну картину вашого житла. У каталозі дверей Контур ви знайдете як класичні так і модернові моделі, у фарбуванні та ПВХ плівці і навіть приховані під подальше оздоблення або декорування.

Білі двері Контур у модному дизайні

Сучасні, функціональні та візуально привабливі двері Контур із чудовим дизайном представлені у простому, але ефектному білому кольорі. Класичний, непідвладний часу елегантний шарм білого кольору поєднується з чіткими лініями та лаконічним.

Двері Контур – ефектні деталі сучасного інтер'єру. Завдяки стриманому вигляду вони гармонійно поєднуються з різними стилями меблювання. Двері в білій емалі чудово поєднуються як із затишним стилем будинку, так і з модним сьогодні індустріальним стилем. Сучасні міжкімнатні двері білого кольору також чудово виглядають з темними або світлими дерев'яними підлогами, плиткою та вінілом.

Двері Контур на вибір

Правильний вибір дверей залежить від того, яким вимогам вони повинні відповідати. При виборі виникає багато питань і треба враховувати багато моментів. Матеріал та дизайн є вирішальними критеріями вирішення більшості покупців. Також слід звернути увагу на конструктивні особливості та умови експлуатації, щоб двері ідеально вписувалися у загальну картину приміщення.

Білі двері зараз дуже популярні, особливо у класичних варіантах дизайну, але також і в сучасних та простих. Як недорогу альтернативу пропонують двері з декоративними поверхнями, такими як міцні ПВХ плівки.

Білі фарбовані двері завжди є актуальними. Перегляньте широкий асортимент дверей Контур із сучасним дизайном у білому лаку та виберіть свою.

Встановлення дверей Контур – робота для професіоналів

Установка є складним завданням для більшості покупців. Тільки монтаж дверей і коробки досвідченим майстром за допомогою професійного інструменту гарантує, що ви насолоджуватиметеся нею тривалий час. Наші фахівці з багаторічним досвідом проведуть усі необхідні монтажні роботи та дадуть гарантію на безпроблемну експлуатацію протягом 1 року.

Якщо ж у вас руки ростуть із правильного місця і ви можете самостійно встановити двері, але не маєте в даний момент гарного інструменту – це зовсім не проблема. Ми можемо провести врізання фурнітури (замок, петлі), а вам залишиться зібрати все в блок і встановити в отвір. З інструментів буде необхідний тільки шуруповерт (або навіть просто викрутка) та пила для підрівнювання висоти коробки та лиштви.

Часті питання про міжкімнатні двері Контур