Ціни оновлюються.
Актуальну вартість уточнюйте за контактними телефонами.

Переглянути всі двері Новий Стиль

Розсувні міжкімнатні двері гармошка Новий Стиль

Двері Новий Стиль можна скласти і розкласти як гармошку за допомогою спеціального механизму. Як і розсувні двері, такий варіант особливо компактний і може встановлюватися в невеликих приміщеннях.

Ми не розглядаємо спеціальні пластикові двері гармошки, а тільки варіант, який можна зробити за допомогою дверей Новий Стиль.

Двері складається з полотен, з'єднаних спеціальними петлями. Полотна зачіпляються за верхню напрямну. Двері гармошка з полотен стандартної ширини 600 - 900 мм навряд чи буде доцільною. У більшості випадків прийнятний буде хіба що варіант з 2-х полотен шириною 400 мм.

Розсувні міжкімнатні двері гармошка Новий Стиль

Переваги складних дверей

  • економія місця
  • низька ціна
  • проста установка
  • незвичайний вид
  • досить тихий варіант

Недоліки

  • тільки для отвору певної ширини
  • через незвичний відкривання гості можуть не розібратися

Конструкція дверей книжка (книга)

Полотна

Для двері гармошки доцільним є використання полотен шириною 400 мм, які виробляються для таких серій - Ностра, Мода, Віва, Італьяно, Інтера і Колорі. Двері можуть бути як на складі так і вироблені під замовлення.

Зверніть увагу! Інформацію про полотна, які виробляються в розмірі 400 мм, уточнюйте на момент замовлення, оскільки як вона постійно змінюється.

Верхній профіль або направляюча

Профіль - це товстостінна алюмінієва напрямна по якій рухаються ролики, вона кріпиться до стіни за допомогою кріплень чи дерев'яного бруса або до стелі над отвором.

Механізм зсувної системи гармошки

Являє собою ролики, які кріпляться до верхнього торця дверного полотна і рухаються всередині верхньої направляючої.

Механізм зсувної системи гармошки

Петля врізна

Сполучає між собою полотна Новий Стиль. У закритому положенні їх не видно.

Також в комплект зазвичай входять стопори обмежувачі і прапорець, за допомогою якого полотна залишається в площині дверного отвору.

Також для повноцінного функціонування складаний двері необхідна ручка - це або звичайна втоплена ручка-купе або аналогічна, але з замком для фіксації дверей в закритому положенні.

Установка дверей книжки

Складні двері прості в установці. Наші майстри виконають можнтаж за допомогою професійного інструменту, але тільки якщо в замовленні є ще інші двері (не менше 3-х). Окремо монтаж одних дверей гармошки не надається.