Колекція Італьяно 

Показано 1 - 8 з 8 товарів
Показано 1 - 8 з 8 товарів

Міжкімнатні двері колекції Італьяно ТМ Новий Стиль

Колекція Італьяно - збірні двері оригінальної конструкції від дизайнерів ТМ Новий Стиль. Двері цієї серії - це не тільки унікальна конструкція полотен, а й ексклюзивні декори Smart. Двері Італьяно актуальні для всіх сучасних напрямків дизайну і стилю, як, наприклад:

  • фьюжн (поєднання непоєднуваного)
  • арт-нуво (історія і основні риси)
  • лаунж (плавні лінії, приглушені відтінки)
  • класика (симетричне і пропорційне простір)
  • шеббі-шик (затишна атмосфера з нальотом елегантності і романтизму)
  • лофт (переобладнання горищних приміщень, будівель промзони)
  • гранж (класика, не обмежена певними рамками, з натяками на елементи стилю кантрі)
  • конструктивізм (сувора геометрія і практичність матеріалів)

Завдяки чітко вираженою геометрії і поєднанню деревної фактури з різними стеклами полотна, полотна відмінно доповнюють традиційні стилі дизайну.

У колекцію Італьяно входять 4 моделі:

Двері Венеція (представлена ​​на виставці) - це поєднання фігурних фрезерованих планок та скла надає особливий шарм. Виробляються два варіанти моделі Венеція: С1 і С2. У моделі С1 тонкі смужки скла чергуються з широкими смужками МДФ. В С2 скомбіновані широкі вставки скла, фільонки з МДФ і додаткові тонкі смужки скла. Це дозволяє вибрати відповідні двері в усі кімнати будинку (в кімнати де необхідно багато світла і в санвузли з мінімальним потоком світла).

Двері Верона (представлена ​​на виставці) - модель з вертикальним розташуванням елементів, випускається в двох видах. Модель С1 - глухе полотно з тонкими скляними смугами по довжині полотна. Модель С2 - замінені бічні планки з МДФ на скляні, що також дозволяє встановити всі двері в будинку в єдиному стилі.

Двері Віченца - менша кількість горизонтальних вставок ніж в Венеції. У варіанті з мінімальним склінням С1, тонкі смужки скла обрамлені декоруванням з фрезеруванням. У заскленою конструкції МДФ замінений склом.

Двері Флоренція - комбінована модель, в якій поєднуються вертикальні і горизонтальні декоративні елементи.

Особливість дверей Італьяно є фільонки з потрійним фрезеруванням.

Декори SmartCover серії Італіяно Новий Стиль

Нова серія декорів SmartCover була створена з любов'ю та турботою до споживачів. Натхнення черпалося з краси перлинних переливів та поєднання традиційної фактури натурального дерева з перламутровим відливом. Двері в покритті SmartCover довговічні, надійні і стильні.

Декори SmartCover серії Італіяно Новий Стиль

Таблиця застосування скла до декору

Крім стандартного скла матовий сатин, для дверних полотен серії Італіяно використовуються скляні сатиновані вставки «Бронза» і «Графіт».

Перлина КавоваПерлина БілаПерлина MagicaПерлина СрібнаПерлина Графіт
чорне скло+++++
скло бронза+++--
скло графіт---++

Двері колекції Італіяно в інтер'єрі

Двері колекції Італіяно в інтер'єрі

Купити двері Італьяно Смарт в Києві

У нашому магазині можна придбати двері колекції Італьяно ТМ Новий стиль за мінімальними цінами. Двері можуть бути як в наявності на складі так і вироблені в найкоротші терміни. Також ми надаємо повний комплекс послуг – від професійної консультації до якісної установки.