Шановні клієнти! Зверніть увагу, що наразі наша компанія працює виключно по Києву і області. Відправки по Україні не здійснюються.

Переглянути всі двері Новий Стиль

Міжкімнатні розсувні двері купе Новий Стиль

Практично всі двері ТМ Новий Стиль можна зробити розсувними. На відміну від традиційних розпашних дверей, розсувні двері переміщуються уздовж стіни або входить в спеціальну нішу (фальш-стіну). Така конструкція зберігає місце, але має і свої недоліки - немає шумо- і звукоізоляції, по периметру залишається щілина через яку проходять світло і запахи, такі двері ми не рекомендуємо встановлювати в ванну, туалет, а також на кухню.

З чого складається ціна на розсувні двері

Варіантів комплектації розсувних дверей багато. Найпростіший варіант - одне полотно яке рухається на роликах по верхньому профілю і фіксується знизу напрямним маячком. Сама система закривається доборною планкою. Дверний отвір відкатних дверей при необхідності можна облагородити доборною дошкою і лиштвою. У більш складних варіантах одночасно можуть розсуватися 2 або навіть 4 дверей.

Для встановлення розсувних дверей необхідно:

- полотно міжкімнатних дверей;
- розсувна система (механізм, профіль, нижній направляючий профіль);
- ручки-купе (з замком або без);
- добірна дошка для закривання розсувної системи;
- обшивка отвору при необхідності (добірні дошки + лиштва);

Ми встановлюємо двері які кріпляться тільки до верхнього профілю (направляючої). Ми не встановлюємо і не рекомендуємо розсувні двері, які кріпляться до верхньої і нижньої направляючої, оскільки нижня направляюча заважає при переміщенні через дверний отвір, а також в ній накопичується пил і сміття, що призводить до швидкого зносу нижніх роликів і виходу системи з ладу.

З чого складається розсувна система

Розсувна система складається з:

Механізм розсувної системи - це роликова каретка, що закріплюється на верхній торець дверного полотна. Ролики виготовлені зі спеціального полімеру, стійкого до стирання, вони обертаються на підшипниках, що забезпечує легкий і плавний хід. Так само при монтажі дверного полотна за допомогою гвинта механізму можна регулювати зазор між нижньою частиною дверного полотна і підлогою. У комплект системи входять стопори дверного полотна, які фіксують двері в крайніх положеннях, а також прапорець, який кріпиться до підлоги в одній площині з дверним полотном і не дає дверям розгойдуватися.

Профіль розсувної системи - це товстостінна алюмінієва направляюча по якій рухаються ролики, вона кріпиться до стіни або до стелі над отвором.

Нижній профіль - кріпиться до нижнього торця дверного полотна або вставляється в профрезерований паз в торці полотна і служить направляючою для прапорця при відкриванні та закриванні дверей, полегшуючи ковзання прапорця. Варіанти установки профілю на фото нижче.

Ручки купе - це спеціальні ручки, втоплені в полотна, щоб не заважати при закриванні дверей. Вони можуть бути без замка або з замком. Ручки можуть бути в декількох варіантах кольору, зазвичай це - хром, золото і бронза.

Механізм розсувної системи
Механізм
Профіль розсувної системи
Профіль
Нижній профіль
Нижній профіль
Ручки купе
Ручки купе

Двері перегородки розсувні

Перегородки встановлюються за тим же принципом що і двері. За рахунок того що перегородки легше їх можна зробити більше за розмірами ніж двері.

Фото розсувних дверей

Розсувні двері Новий Стиль Міра

Приклад розсувних дверей Новий Стиль Миру з обшивкою розсувної системи добором

Купити розсувні двері купе

Купити міжкімнатні двері Новий Стиль з установкою на розсувну систему можна в нашому магазині. Системи і вся необхідна фурнітура практично завжди є в наявності. Зсувні двері не складно встановити своїми руками, але все ж буде надійніше якщо монтаж проведуть досвідчені майстри з повним набором професійного інструменту.