Міжкімнатні розсувні двері купе Новий Стиль

Практично всі двері ТМ Новий Стиль можна зробити розсувними. На відміну від традиційних розпашних дверей, розсувні двері переміщуються уздовж стіни або входить в спеціальну нішу (фальш-стіну). Така конструкція зберігає місце, але має і свої недоліки - немає шумо- і звукоізоляції, по периметру залишається щілина через яку проходять світло і запахи, такі двері ми не рекомендуємо встановлювати в ванну, туалет, а також на кухню.

З чого складається ціна на розсувні двері

Варіантів комплектації розсувних дверей багато. Найпростіший варіант - одне полотно яке рухається на роликах по верхньому профілю і фіксується знизу напрямним маячком. Сама система закривається доборною планкою. Дверний отвір відкатних дверей при необхідності можна облагородити доборною дошкою і лиштвою. У більш складних варіантах одночасно можуть розсуватися 2 або навіть 4 дверей.

Для встановлення розсувних дверей необхідно:

- полотно міжкімнатних дверей;
- розсувна система (механізм, профіль, нижній направляючий профіль);
- ручки-купе (з замком або без);
- добірна дошка для закривання розсувної системи;
- обшивка отвору при необхідності (добірні дошки + лиштва);

Ми встановлюємо двері які кріпляться тільки до верхнього профілю (направляючої). Ми не встановлюємо і не рекомендуємо розсувні двері, які кріпляться до верхньої і нижньої направляючої, оскільки нижня направляюча заважає при переміщенні через дверний отвір, а також в ній накопичується пил і сміття, що призводить до швидкого зносу нижніх роликів і виходу системи з ладу.

З чого складається розсувна система

Розсувна система складається з:

Механізм розсувної системи - це роликова каретка, що закріплюється на верхній торець дверного полотна. Ролики виготовлені зі спеціального полімеру, стійкого до стирання, вони обертаються на підшипниках, що забезпечує легкий і плавний хід. Так само при монтажі дверного полотна за допомогою гвинта механізму можна регулювати зазор між нижньою частиною дверного полотна і підлогою. У комплект системи входять стопори дверного полотна, які фіксують двері в крайніх положеннях, а також прапорець, який кріпиться до підлоги в одній площині з дверним полотном і не дає дверям розгойдуватися.

Профіль розсувної системи - це товстостінна алюмінієва направляюча по якій рухаються ролики, вона кріпиться до стіни або до стелі над отвором.

Нижній профіль - кріпиться до нижнього торця дверного полотна або вставляється в профрезерований паз в торці полотна і служить направляючою для прапорця при відкриванні та закриванні дверей, полегшуючи ковзання прапорця. Варіанти установки профілю на фото нижче.

Ручки купе - це спеціальні ручки, втоплені в полотна, щоб не заважати при закриванні дверей. Вони можуть бути без замка або з замком. Ручки можуть бути в декількох варіантах кольору, зазвичай це - хром, золото і бронза.

Механізм розсувної системи
Механізм
Профіль розсувної системи
Профіль
Нижній профіль
Нижній профіль
Ручки купе
Ручки купе

Двері перегородки розсувні

Перегородки встановлюються за тим же принципом що і двері. За рахунок того що перегородки легше їх можна зробити більше за розмірами ніж двері.

Фото розсувних дверей

Розсувні двері Новий Стиль Міра

Приклад розсувних дверей Новий Стиль Миру з обшивкою розсувної системи добором

Купити розсувні двері купе

Купити міжкімнатні двері Новий Стиль з установкою на розсувну систему можна в нашому магазині. Системи і вся необхідна фурнітура практично завжди є в наявності. Зсувні двері не складно встановити своїми руками, але все ж буде надійніше якщо монтаж проведуть досвідчені майстри з повним набором професійного інструменту.