Шановні клієнти! Зверніть увагу, що наразі наша компанія працює виключно по Києву і області. Відправки по Україні не здійснюються.

Переглянути всі двері Новий Стиль

Зведена таблиця відмінностей і переваг колекцій ТМ Новий Стиль

КолекціяТип дверей, покриттяОписПереваги
СімпліГрунтовані, фільончастіДвері виготовлені з панелей HDF (ще цю панель називають «скіна», від англ. - skin - шкіра), часто «скіна» поставляється з виштампуваними філенчастими елементамиМожна фарбувати в будь-який колір. Двері стійка до агресивних середовищ (вода, температура, вологість)
КолоріКашировані (покриті папером з фініш-ефектом деревини)При виробництві використовуються панелі МДФ, покриті папером з фініш - ефектом деревиниІдеально підходять для житлових кімнат за рахунок практичності, невисокої ціни і великого вибору декорів
МодернКвадраКашировані (покриті папером з фініш-ефектом деревини)При виробництві використовуються панелі МДФ, покриті папером з фініш - ефектом деревиниВеликий модельний ряд, дозволяє задовольнити будь-який смак. У конструкції використовується раскладочний профіль для утримання скла.
ФортісПВХПри виготовленні використовується спосіб Вакуумного (мембранного) пресування. У вакуумному пресі нагріта ПВХ-плівка щільно облягає поверхню деталі, точно повторюючи її форму.За рахунок покриття ПВХ плівкою, двері більш стійкі до подряпин і довговічніші
МаестраЗбірні двері, ПВХ DeLuxe плівкаДверні полотна колекції «Маестра» облицьовані якісною поліпропіленовою або ПВХ плівкою відомих світових виробників. Термін «збірні» позначає, що ці двері зібрані з елементів і скріплені стяжними гвинтами.Товщина полотна - 40 мм. Кожен несе елемент цього полотна має власні посилені характеристики міцності, що в цілому дає відчутний результат у надійній щоденної експлуатації протягом багатьох років. Збірна конструкція дає можливість двері «дихати» на відміну від більш дешевої щитових дверей.
НостраЗбірні двері, ПВХ DeLuxe плівкаДверні полотна колекції «Ностра» облицьовані якісною поліпропіленовою або ПВХ плівкою відомих світових виробників. Термін «збірні» позначає, що ці двері зібрані з елементів і скріплені стяжними гвинтами.Товщина полотна - 40 мм. Кожен несе елемент цього полотна має власні посилені характеристики міцності, що в цілому дає відчутний результат у надійній щоденної експлуатації протягом багатьох років. Збірна конструкція дає можливість двері «дихати» на відміну від більш дешевої щитових дверей.
Фортіс DeluxeПВХ DeluxeПри виготовленні використовується спосіб Вакуумного (мембранного) пресування. У вакуумному пресі нагріта ПВХ-плівка щільно облягає поверхню деталі, точно повторюючи її форму.За рахунок покриття ПВХ плівкою, двері більш стійкі до подряпин і довговічніші
Інтера DeluxeПВХ DeluxeКаркас двері, виготовлений з двошарового соснового бруса і зрощений по периметру «мікрошип». Покрита ПВХ плівкою, виділені фрезеровані фільончасті елементи.За рахунок двошарового бруса більш стійка до зовнішніх впливів і зводить до мінімуму ймовірність того, що двері можуть деформуватися. Використовувана плівка має перламутровий відтінок. Її товщина на 50% більше ПВХ плівки, використовуваної в колекціях «Фортіс» і «Інтера».