Колекція Skyline 

Показано 1 - 3 з 3 товарів
Показано 1 - 3 з 3 товарів

Міжкімнатні двері колекції Skyline ТМ Новий Стиль

Skyline – нова колекція дверей в стилі хай-тек. Моделі Skyline органічно впишуться як в дизайн сучасної квартири, так і в модерністичний простір офісних приміщень. У них є щось споріднене з футуризмом, щось космічне. Головне в дверних полотнах цієї колекції – ергономічність, тобто зручність у всьому: починаючи від практичної конструкції і закінчуючи легкістю в догляді.

Моделі Skyline забезпечують високу звукоізоляцію за рахунок відсутності скляних вставок. Тим не менш, деякий ледь помітний візерунок все ж таки присутній, що розбавляє монотонність кольору.

Комфорт, стриманість і геометрична простота – основні характеристики нової колекції дверних полотен Skyline.

Декори Silk колекції Skyline

Декори Silk колекції Skyline

Silk — це нове покриття найвищої якості. Воно максимально чітко передає фактуру вираженої та водночас легкої волокнистості, покритої однотонним та світлим перлом. Таке поєднання фактури дає можливість змінювати відтінок в залежності від того, під яким кутом на двері падає світло. Декор Silk стійкий до впливу високих температур, ультрафіолетових променів та вологи, не втрачає насиченості кольору і не утворює тріщин в результаті тривалого впливу прямих сонячних променів, не втрачає естетичного вигляду при тривалому використанні.

Купити міжкімнатні двері Skyline в покритті Silk в Києві

У нашому магазині можна придбати двері Skyline ТМ Новий стиль за мінімальною ціною. Двері можуть бути як в наявності на складі так і вироблені в найкоротші терміни. Також ми надаємо повний комплекс послуг – від професійної консультації до якісної установки.