Колекція Orni-X 

Показано 1 - 5 з 5 товарів
Показано 1 - 5 з 5 товарів

Міжкімнатні двері колекції Орні-Х (Orni-X) ТМ Новий Стиль

Орні-Х – це нова серія міжкімнатних дверей Новий Стиль, яка є підтвердженням продуктивної роботи компанії, регулярних досліджень ринку та аналізу.

Двері колекції Orni-X ідеально доповнюють і прикрашають сучасні стилі інтер'єрів. Але тим не менше двері цієї колекції підійдуть також до класичних стилів оформлення, додаючи контрастність в оформлення. Незвичайна конструкція дверних полотен привертає увагу неповторність форм, складною комбінацією елементів та оригінальністю.

Міжкімнатні двері Орні-Х підкреслять унікальність вашого інтер'єру. Двері Новий Стиль колекції Orni-X ідеально підійдуть в такі стилі інтер’єру: лофт, хай-тек, техно, ф’южн.

Декори Silk колекції Орні-Х

Декори Silk

Silk — це нове покриття найвищої якості. Воно максимально чітко передає фактуру вираженої та водночас легкої волокнистості, покритої однотонним та світлим перлом. Таке поєднання фактури дає можливість змінювати відтінок в залежності від того, під яким кутом на двері падає світло. Декор Silk стійкий до впливу високих температур, ультрафіолетових променів та вологи, не втрачає насиченості кольору і не утворює тріщин в результаті тривалого впливу прямих сонячних променів, не втрачає естетичного вигляду при тривалому використанні.

Двері колекції Орни-Х в інтер'єрі

Двері колекції Орни-Х в інтер'єрі

Таблица применения стекла к декорам

Х-білийХ-бежХ-хромХ-сірийХ-мокко
без скла+++++
скло сатин+++++
чорне скло+++++

Купити міжкімнатні двері Orni-X в покритті Silk в Києві

У нашому магазині можна придбати двері Orni-X ТМ Новий стиль за мінімальною ціною. Двері можуть бути як в наявності на складі так і вироблені в найкоротші терміни. Також ми надаємо повний комплекс послуг – від професійної консультації до якісної установки.