Ціни оновлюються.
Актуальну вартість уточнюйте за контактними телефонами.

Переглянути всі двері Новий Стиль

Офіс у стилі лофт

Зміст:

  1. Особливості стилю лофт у дизайні офісу
  2. Ремонт офісу в стилі лофт
  3. Міжкімнатні двері для офісу в стилі лофт
  4. Меблі для офісу в стилі лофт
  5. Освітлення та декоративні елементи

Ознака сучасної стильної людини – брутальність. Це проявляється у недбалому одязі, імітації неглаженості одягу, щетині на обличчі, безладу в зачісці.

Офіс у стилі лофт

Подібна тенденція спостерігається і в оформленні дизайну приміщень. Офіс в стилі лофт - ідеальний варіант для компанії, яка хоче здивувати клієнта сучасним дизайном інтер'єру та унікальністю. Для оформлення інтер'єру офісу у стилі лофт не обов'язково шукати промислову будівлю чи склад. Для цього підійде будь-яке приміщення, в якому можна позбутися внутрішніх перегородок.

Особливості стилю лофт у дизайні офісу

Атрибути офісу в стилі лофт - висока стеля та вікна від підлоги до стелі та відсутність окремих кабінетів. За потреби робочий простір розділяється невисокими перегородками. В обробці приміщення використовуються сучасні матеріали, але обов'язково присутні елементи минулого століття. Електропроводка, системи опалення та вентиляції залишаються поверх фінішного оздоблення.

Ремонт офісу в стилі лофт

Наявні труби, неоштукатурені стіни та гола бетонна підлога – родзинка, що підкреслює загальну стилістику. Основне завдання – гармонійне поєднання наявних індустріальних елементів із новими офісними меблями та сучасною технікою. Але при цьому також в офісі можуть бути і старі оригінальні меблі, які необхідно гармонійно вписати в загальну концепцію.

Ремонт офісу в стилі лофт

Якщо у приміщенні немає голої цегляної стіни, це не проблема, за допомогою сучасних оздоблювальних матеріалів можна створити імітацію старої цегляної кладки. Основні кольори лофта в офісі – теракотовий, коричневий, сірий та білий. Можливе використання декількох яскравих деталей для надання оригінальності.

Міжкімнатні двері для офісу в стилі лофт

Сьогодні виробляється величезна кількість сучасних міжкімнатних дверей, які можна використовувати при ремонті офісу у стилі лофт. В основному це рівні гладкі варіанти, іноді з мінімалістичним фрезеруванням або молдингом. Найпопулярніші кольори – білий матовий, білий структурний, хром, мокко, антрацит. Сучасні технології дозволяють виробляти двері якісно та недорого.

Якщо при ремонті ще необхідно замінити і вхідні двері, подивитися можна тут – вхідні двері в стилі лофт.

Меблі для офісу в стилі лофт

Інтер'єр офісу у стилі лофт характеризується мінімалізмом. Це стосується і меблів, необхідно уникати великої кількості меблів. Основний принцип – комфорт без зайвих деталей.

Меблі для офісу у стилі лофт

Критерії вибору меблів лофт:

  • для зберігання полиці, стелажі, шафи без дверей, можна використовувати дерев'яні ящики та картонні коробки;
  • перевага надається виробам квадратної та прямокутної форми, допускається використання невеликої кількості круглих предметів (крісел, столиків тощо);
  • простота, відсутність складних деталей та декоративних елементів, використовуються дерев'яні меблі натуральних відтінків.

Предмети меблів можуть не поєднуватися. Використання нестандартних форм і яскравих акцентів дозволить прикрасити інтер'єр і зробити його незвичайним, однак таких деталей має бути небагато. Основні матеріали лофтових меблів – дерево, метал, скло, штучні матеріали з імітацією дерева. Для офісу в стилі лофт характерні масивні стільниці, полиці та шафи з цінних порід дерева, міцні металеві каркаси, обробка натуральною або штучною шкірою.

Освітлення та декоративні елементи

Освітлювальні прилади в лофт офісі повинні підкреслювати промислову атмосферу. Переважно це абажури, що підвішують на кабелі. Для освітлення робочих місць можна використовувати настільні лампи.

Освітлення та декоративні елементи

Для оригінальності офісу лофт, його можна декорувати плакатами та табличками, що характерні для виробничих та промислових підприємств. Можна додати графіті на стіні або дорожні знаки у довільному порядку. Всі ці прийоми потрібно використовувати помірно, лише кілька елементів для великого офісу будуть оптимальним вибором.