Як вибрати міжкімнатні двері в 2022 році?

Зміст:

 1. Тренди у світі міжкімнатних дверей
 2. Вибір конструкції міжкімнатних дверей
 3. Погонажні вироби до міжкімнатних дверей Новий Стиль
 4. Так яку модель дверей вибрати?

ТМ Новий Стиль – один із найбільших виробників дверей у Європі та найбільший в Україні. Виробнича потужність підприємства становить понад 100 000 дверних полотен на місяць, кожні другі двері в Україні виробляються фабрикою Новий Стиль і з кожним роком частка вироблених дверей тільки збільшується.

Тренди у світі міжкімнатних дверей на 2022 рік

Чому двері Новий Стиль такі популярні? Розглянемо, які міжкімнатні двері зараз модні станом на 2022 рік на прикладі ТМ Новий Стиль.

Тренди у світі міжкімнатних дверей на 2022 рік

Важливо не тільки підібрати модні на сьогодні двері, а й щоб вони гармонійно виглядали в інтер'єрі вашого приміщення. Ось список основних трендів 2022:

 • білі двері або світлих відтінків;
 • у стилі мінімалізму;
 • двері з покриттям екошпон, імітація поверхні натурального дерева;
 • двері прихованого монтажу встановлюються на одному рівні зі стіною;
 • під фарбування, дозволяють підібрати колір фарби під колір дизайну інтер'єру.

Варіантів багато, на чому зупинитись залежить тільки від вас. Для даного списку характерний великий розкид за ціною.

Білі двері

Правильно використовуючи білі двері в інтер'єрі, можна вирішити 2 завдання – позбавитися стилістичних рамок та ефектно перетворити простір. Двері повинні гармонійно вписуватися в обстановку, але при цьому не забирати всю увагу на собі. Для цього потрібно правильно розставити акценти.

Білі двері

Щоб уникнути зливання білих дверей зі світлою стіною, її можна виділити акцентною лиштвою. Оригінальне рішення – лиштва кольору плінтуса. Для стилю Прованс підійдуть пастельні тони, а також різноманітність відтінків коричневого. Для Еко-стилю важливим є баланс світлих тонів з невеликим з декоративним оформленням.

Білі двері

Якщо ви шукаєте двері у середньому ціновому сегменті – хорошим вибором будуть білі міжкімнатні двері колекцій Ностра та Елегант. Найпопулярніші моделі: Міра, Лінея, Грета, Делла, Статус та Імідж. Двері колекції Елегант – це класичні моделі, Ностра – модернові.

Найпопулярнішими моделями міжкімнатних дверей у 2022 році залишаються: МіраЛінеяГретаДеллаСтатус. Більшість із них продається у білому кольорі.

Білі двері в інтер'єрі

Переваги, завдяки яким білий колір залишається в тренді такий тривалий час:

Стиль. Сучасні білі міжкімнатні двері давно не схожі на ті, що були у старих адміністративних будинках чи лікарнях. Дизайнери постійно розробляють нові покриття і нові дизайни дверей. Сучасні двері білого кольору стануть окрасою ваших приміщень і будуть у тренді ще не один рік.

Універсальність. Міжкімнатні двері білого кольору добре впишеться в будь-який інтер'єр, тому що добре поєднується з іншими кольорами та фактурами. І якщо з часом ви вирішите змінити інтер'єр кімнат, шпалери або покриття для підлоги, в більшості випадків біле полотно гармонійно в нього впишеться.

Візуальне збільшення простору. Білий колір добре відображає сонячні промені, які створюють додаткове підсвічування. Це візуально збільшує простір, що особливо підходить для маленьких кімнат. Білі двері роблять інтер'єр легким та повітряним. Це часто використовують у скандинавському та мінімалістичному стилі.

Двері в стилі простоти та мінімалізму

Якщо вам потрібні двері в офіс або квартиру у сучасному стилі – вибирайте двері у стилі мінімалізму. Найпопулярніша модель – Стандарт. Це рівне, гладке, щитове полотно. Може бути товщиною 40 мм у білій плівці ПП Преміум або у плівках декору Silk (х-білий, х-мокко, х-хром). А також може бути товщиною 34 мм (більш відоме під назвою Колорі А) у плівці ПВХ Делюкс або Екошпон. Ця модель коштує недорого, а виглядає дуже солідно, особливо на прихованих петлях із чорною фурнітурою.

Двері в стилі простоти та мінімалізму – білий Стандарт

Грунтовані двері під фарбування

Найдешевшими є двері під фарбування. Крім плюса у вигляді можливості підібрати їх колір під колір інтер'єру, є і мінус – їх треба фарбувати і зробити це професійно вийде далеко не завжди, а професійне фарбування в цеху обійдеться дорожче за самі двері.

Грунтовані двері під фарбування - колекція Сімплі

Двері з покриттям з екошпону

Тільки дорожчими, але вже не потребують додаткових дій з доведення зовнішнього стилю є двері в покритті Екошпон. Якщо у вас обмежений бюджет – зупиніть свій вибір на цих дверях. Їхні плюси: сучасні, надійні, міцні по конструкції, з хорошим покриттям та відмінним зовнішнім виглядом. Вони у великій кількості знаходяться на складі, можуть бути доставлені протягом 1-2 днів і встановлені під ключ нашими майстрами. Це оптимальний варіант, якщо двері потрібні терміново та недорого.

Міжкімнатні двері в покритті екошпон – гарний вибір коли потрібно недорого і на вчора ;)

Двері з покриттям з екошпона

Наприкінці минулого року з'явився новий декор у колекції Екошпонів – EcoWise. Це абсолютно нове покриття однотонного матового білого кольору з перламутровим блиском, яке на дотик має легку шорсткість. Двері в декорі Ековайс легко комбінуються з будь-якими кольорами в інтер'єрі. Вони надають світлу та візуальному простору приміщення, а також гармонійно поєднуються з більшістю стилів дизайну. В результаті, ви можете купити білі трендові двері за дуже привабливою ціною.

Вибір конструкції міжкімнатних дверей

Двері, які випускає ТМ Новий Стиль, можуть бути збірними або каркасно-щитовими. Розглянемо коротко в чому переваги та недоліки тієї чи іншої конструкції.

Каркасно-щитові двері

Каркасно-щитові двері виготовляються у двох варіантах: скінові та фільончасті. У скінових дверних полотнах "малюнок" створюється методом пресування. Двері фільонки створюються шляхом установки фільонок в конструкцію дверного полотна. Фільонки можуть бути різними за формою та розміром, бути гладкими або на них наноситься фрезерування, наповнювачем служить МДФ або сатиноване скло.

Дверні двері Новий Стиль

Каркасно-щитові двері складаються з трьох елементів:

 • каркас;
 • наповнювач;
 • обшивка.

Каркас полотна складається з двошарового соснового бруса по периметру полотна, зрощеного на мікрошип. Розмір бруса 28х34 мм. Для посилення місць врізання петель та замку на дверному полотні встановлюються два бруски.

В якості наповнювача використовується стільниковий картон, який є осередками, розміром 40х40х29 мм. Плюс стільникового наповнення у високій міцності на стиснення, збереженні форми та екологічності.

Для обшивки каркасно-щитових дверей використовуються панелі МДФ або HDF, залежно від моделі дверей:

 • MDF товщиною 3 мм та щільністю 750-850 кг/м3 у колекціях Квадра та Модерн;
 • HDF щільністю 1000 кг/м3 у колекціях Сімплі та Фортіс.

Краї каркасно-щитового полотна покриваються кромкою ПВХ товщиною 0,5 мм. Двері колекції Інтера мають посилений каркас.

Збірні двері

Збірні міжкімнатні двері складаються зі стойових, перемичок та фільонок, що скріплюються стяжними гвинтами. Стійові виготовляються з дерева та стільникового наповнювача, що дозволяє без втрати міцності покращити властивості дверних полотен.

Збірні двері Новий Стиль

Збірні двері виготовляються з використанням безкромкової технології, що дозволяє огорнути кожен елемент облицювальним матеріалом. Збірна конструкція передбачає можливість заміни окремих деталей у разі пошкодження без заміни полотна повністю. Каркас полотна Новий Стиль має посилені характеристики міцності що в цілому дає відчутний результат при щоденній експлуатації протягом багатьох років. Термін експлуатації може досягати 50 років.

По периметру скла розміщується силіконовий ущільнювач, який надійно фіксує його та запобігає деренчанню. Збірні двері міцні і мають гарні шумоізоляційні властивості.

Переваги конструкції збірних дверних полотен із застосуванням решітчастого стільникового наповнювача:

 • висока жорсткість конструкції елементів, менша вага полотна в порівнянні з цільним брусом;
 • дозволяє знизити навантаження на замки, петлі, збільшує термін служби фурнітури;
 • мінімізує можливість появи провисання та перекосу дверного полотна;
 • зменшує ймовірність деформації та викривлення у випадках впливу перепадів температур та вологості;
 • стійкість до згинання, здатність відновлювати положення після механічного впливу;
 • двері витримують 55 тисяч циклів закривання/відчинення на спеціальному стенді;
 • зменшення обсягу використання деревини зберігає зелені насадження.

Погонажні вироби до міжкімнатних дверей Новий Стиль

Купити дверне полотно недостатньо, до нього необхідний комплект деталей. Комплект для встановлення дверей складається з таких деталей:

 • дверне полотно;
 • коробка для кріплення полотна до дверей;
 • лиштви, які закривають простір між дверною коробкою та отвором;
 • добірна дошка для обшивки товстих стін;
 • плінтус;
 • фурнітура.

Погонажні вироби до міжкімнатних дверей Новий Стиль

Необхідність тієї чи іншої деталі залежить від розміру вашого дверного отвору та типу відчинення дверей, тому й не вказується за замовчуванням у комплекті. Новий Стиль має 2 типи погонажу – звичайний прибивний і телескопічний. Рекомендуємо вибирати телескопічний. Він не тільки виглядає сучасніше, але й дозволяє приховати деякі нерівності стін. За ціною ж він не значно дорожчий за звичайний.

Телескопічний погонаж заощаджує час на монтажі, всі деталі збираються способом конструктора.

Телескопічна дверна коробка

Дверна коробка – це каркас, до якого за допомогою петель кріпиться дверне полотно. Така конструкція закріплюється за периметром дверного отвору.

Телескопічна дверна коробка

Матеріал виготовлення: дерево + МДФ/МДФ

Розміри: 80х32/100х32 мм

Властивості дверної коробки:

 • тривалий термін служби;
 • підвищена міцність;
 • вологостійкість.

Телескопічна лиштва

Лиштва використовується для декоративного оформлення дверного отвору у вигляді накладних планок. Вони закривають простір між стіною та дверною коробкою. Використовуються разом із телескопічною дверною коробкою.

Телескопічна лиштва

Матеріал виготовлення: МДФ.

Розміри: довжина: 2200 мм, ширина: 70/80 мм, товщина: 10/16 мм, ніжка: 45х3 мм.

Так яку модель дверей вибрати?

Двері Новий Стиль зарекомендували себе як якісні, красиві та довговічні вироби. З огляду на те, що станом на 2022 рік кількість моделей вже перевалила через позначку 100 штук, зробити вибір не завжди легко. Для спрощення цього завдання ви можете скористатися фільтром на нашому сайті в будь-якому розділі або в загальному розділі Всі двері. Вказуючи необхідні вам параметри, можна суттєво звузити коло вибору.

Вибираючи двері, рекомендуємо орієнтуватися на поєднання з такими елементами інтер'єру:

 • покриттям підлоги;
 • плінтус;
 • кольором стін;
 • меблями.

Яку б модель ви не вибрали, Новий Стиль – це найкраще співвідношення ціна/якість на наш погляд (точніше за досвідом) серед виробників дверей в Україні.