Шановні клієнти! Зверніть увагу, що наразі наша компанія працює виключно по Києву і області. Відправки по Україні не здійснюються.

Переглянути всі двері Новий Стиль

Словник термінів використовуваних при виробництві дверей Новий Стиль

Creative Resins International (CRI)

Технологія розроблена англійською компанією «Creative Resins International» (CRI) являє собою вдосконалену техніку вітражного розпису. Ескіз майбутнього вітража художник створює на комп'ютері, а замість випалювання фарб застосовуються акрилові полімери, які не потребують випалу і твердіють за рахунок хімічної реакції. Контур вітража наноситься на скло спеціальним обладнанням, а потім ділянки між контурами вже вручну заповнюються кольором. Після висихання на склі залишається рельєфний малюнок з міцного полімеру, що має високу адгезію до скла, стійкий до перепаду температур, атмосферних явищ, ультрафіолетового випромінювання і механічного впливу. Такі вітражі можна використовувати, як всередині приміщення, так і на відкритому повітрі.

High Density Fiberboard (HDF)

Плита ХДФ (HDF) - з англ. High Density Fiberboard (деревоволокнистих плит високої щільності). ХДФ плити отримують шляхом високотемпературного пресування подрібнених деревних волокон дерев хвойних порід. Панелі ХДФ по суті є більш досконалим по ряду характеристик аналогом ДВП, а щільність ХДФ (на відміну від ДВП) перевищує щільність MDF і становить від 800-1050 кг/м.куб. ХДФ характеризуються дуже щільною і твердою поверхнею, їх структура завжди однорідна.

Medium Density Fiberboard (MDF)

Абревіатура цього матеріалу означає - древесностружечная плита середнього класу щільності. Різниця між стружкою для ДСП і для МДФ - як між продуктами, які пропущені через м'ясорубку, і продуктами, подрібненими міксером. Частинки дерева скріпляються парафіном, так що МДФ - дуже екологічний матеріал. Щільність МДФ становить від 700 до 870 кг/м.куб. МДФ не коробиться від вологи і різких перепадів температури.

Вакуумне (мембранне) пресування

Технологія, яка дозволяє огортати декоративною плівкою окремі меблеві деталі. Головне достоїнство - можливість обробляти складні профільовані заготовки, такі, наприклад, як меблеві дверцята (фасади) з заздалегідь вифрезерувана декоративними поглибленнями. У вакуумному пресі нагріта ПВХ-плівка щільно облягає поверхню деталі, точно повторюючи її форму.

Каркас двері

Каркас дверей виготовлений з високоякісного соснового бруса, розміром 28х34 мм, висушеного з дотриманням всіх технічних умов і вимог. Для поліпшення якості і збільшення термінів експлуатації продукції, каркас дверного полотна зрощують по периметру "мікрошипом", що підвищує стійкість до зовнішніх впливів і зводить до мінімуму ймовірність того, що двері будуть деформуватися. Дверний каркас містить бруски для врізки замку і врізки петель, який вставляється з двох сторін каркаса, крім каркасів для Колекцій «Сімплі» і «ПВХ глухі», в яких він знаходиться в місці, зазначеному наклейкою. Розмір бруса для врізки замку 30х7 см

Каширування

Це процес нанесення на плиту МДФ, з нанесеним на неї клеєм, паперу з фініш-ефектом деревних порід. При цьому використовують спеціальні папери з уже нанесеним оздоблювальним шаром. Навіть тиснення «під дерево» наноситься заздалегідь, тому такі папери прийнято називати «фініш-плівками». Папір спочатку накочується валами верстата, після чого клей сохне і твердне. Термін «каширування» перекладається з немецекого як «обклеювання папером». ТМ Новий Стиль використовує тепле каширування. Тепле каширування - це термокашірування МДФ з використанням валових. Отримана облицювання цим методом поверхня не має ніяких специфічних відмінностей від поверхні деталей, облицьованих в звичайних плоских пресах.

Кромка меламіну

Кромочная стрічка на паперовій основі - чудовий матеріал для обробки торців меблевих плит. Вона виготовляється шляхом просочування декоративних паперів смолами меламінів, що підвищують зносостійкість, і обробки поверхні лаком для запобігання випаровування смол. Меламіновий керамічний матеріал має ряд переваг: екологічна чистота, висока якість, ефективність виробництва.

ПВХ

ПВХ - це термопластичний штучний матеріал, отриманий із природної сировини: повареної солі і нафти. Він довговічний і стійкий до дії погодних умов. Відрізняється хімічною стійкістю до лугів, мінеральних масел, багатьом кислот і розчинників. Винайдено в 1931 році в Німеччині. Найбільший виробник ПВХ пластиків в світі - Японія. Використовується від виробництва харчових контейнерів до дитячих іграшок.

Поліпропілен (ПП)

Поліпропілен (ПП) - це матеріал, споріднений поліетилену. Висока теплостійкість (короткочасно до 110 градусів за Цельсієм), крім того висока механічна міцність, хороша міцність на розрив, жорсткість зовнішньої поверхні, міцність розтягування і хорошу здатне відновленню. Він володіє також відмінними властивостями по ізоляції електрики як і у поліетилену. Хімічна стійкість, також хороша.

Скіни

Від англійського слова skin - шкіра, має таку назву тому, що візуально облягає дверне полотно і є в переносному сенсі шкірою двері. Скін - це панель МДФ, ХДФ, з видавленими в ній філенчатимі елементами, що застосовується у виробництві дверей і є фасадом дверного полотна. Може бути гладкою або фігурною.

Стільниковий картонний наповнювач

Внутрішній елемент дверного полотна, що надає йому жорсткість. За зовнішнім виглядом нагадує бджолині стільники, тому і має відповідну назву. Стільникове заповнення міжкімнатних дверей - спеціальний картон, склеєний у вигляді осередків розміром 40*40 мм. Кріпиться до каркасу двері скобами по всьому периметру полотна двері. Для прикладу: якщо людина вагою 100 кг настане на стільниковий наповнювач, він без зминання витримає його вагу.

Зрощений брус

Зрощений сосновий брус використовується при виготовленні дверного каркаса. Технологія зрощення за допомогою мікрошипа дозволяє надати конструкції максимальну міцність і виключити деформацію від перепадів температур і вологості

Фільончастих елемент

Об'ємний елемент двері. Може бути використаний як в плиті (скіни), так і окремо фрезерованим для створення ефекту об'ємності.