Фільтр товарів

Товщина полотна

Білі двері 

на сторінці
Показано 1 - 12 з 24 товарів
Показано 1 - 12 з 24 товарів

Вище вказана мінімально можлива ціна за полотно!
Для отримання інформації про ціну в обраному Вами кольорі перейдіть на сторінку моделі і виберіть колір і тип полотна.

Також в білій плівці можна виготовити інші моделі дверей під замовлення

Останнім часом білі міжкімнатні двері знову стають популярними. На ринку є величезна кількість пропозицій білих дверей - від покритих ґрунтовкою пустотілих МДФ до дверей з масиву в емаль. Перевага перших в дуже низькою ціною, але їх необхідно додатково фарбувати, а також конструкція досить примітивна, не володіє ні звуко ні теплоізоляцією, а зовнішній вигляд відразу видає вартість. Двері з масиву зазвичай виконані якісно і мають великий термін служби. До "недоліків" можна віднести дуже високу вартість таких дверей. Нещодавно ТМ Новий Стиль почала випуск міжкімнатних дверей покритих білою ПВХ плівкою, які за своїми експлуатаційними характеристиками не сильно поступаються дверям з масиву, але при цьому значно дешевше.

Переваги білих міжкімнатних ПВХ дверей

- екологічно чистий продукт
- вологостійкість
- прекрасний візуальний і тактильний ефект аналогічний фарбування
- підвищена стійкість до механічних впливу

Переваги ПВХ дверей над фарбованими

Зараз на ринку можна зустріти величезну кількість білих міжкімнатних дверей у яких масив частково, а іноді і повністю замінений на МДФ. Такі двері часто схильні до сколів, особливо на торцях. Якщо двері філенчастие, через 1-2 роки експлуатації по периметру фільонки з'являються тріщини через вібрації і перепадів температури / вологості.

Купити білі міжкімнатні двері в Києві і Україні

Білі ПВХ двері можуть бути як в наявності на складі так і вироблені під замовлення. Купити їх можна по мінімальній ціні в Києві. Здійснюємо доставку дверей по Києву і Україні. При необхідності вкомплектуємо якісної дверний фурнітурою. Установку дверей зроблять майстри з великим досвідом і професійним інструментом. На двері і установку надається гарантія.