Шановні клієнти! Зверніть увагу, що наразі наша компанія працює виключно по Києву і області. Відправки по Україні не здійснюються.

Переглянути всі двері Новий Стиль

Структура дверного полотна ТМ Новий Стиль

Дверне полотно - це рухома частина дверного блоку, яка прикриває і відкриває отвір в стіні.

Розміри дверного полотна:

висота – 2000 мм
ширина – 600, 700, 800, 900 мм
товщина – 34 мм (крім збірних дверей, товщина яких 40 мм)

Конструктивно дверне полотно представляє собою:

Каркас дверей виготовлений з двошарового соснового бруса, розміром 28х34 мм, зрощений по периметру «мікрошип», що підвищує стійкість до зовнішніх впливів і зводить до мінімуму ймовірність того, що двері можуть деформуватися.

Структура дверного полотна ТМ Новый Стиль

Додатково: в місцях врізки замка, на висоті 850 мм, встановлюються два бруска розміром 300х28х34 мм і 300х28х15 мм, а в місцях установки дверних петель на міжосьовій відстані 250 мм два бруска розміром 250х28х34 мм і 250х28х15мм. У всіх моделях дверних полотен додаткові бруски встановлюються з двох сторін, виняток становлять фільончасті двері - колекція «Сімплі» і глухі - колекція «Фортіс», «Колорі». У моделях зі склом додатково встановлюється брус розміром 28х34 мм під рамку скла, щоб надати жорсткість конструкції і зменшити навантаження на полотно.

Порожнина дверного полотна заповнена гофросотою, розмір стільники 40х40 мм і висота 29 мм, щільність паперу застосовуваної в сотах 125 г/м2. Якісне стільникове заповнення відчутно відрізняє двері від аналогів, роблячи її легкою і міцною.

Каркас обшитий панелями в залежності від колекції:

- MDF товщиною 3 мм щільністю 750-850 кг/м3 виробництво ЄС
- HDF щільністю 1000 кг/м3 (колекція «Сімплі»«Фортіс»)

і покритий:

- папером з фініш-ефектом виробництва Німеччини щільністю 80 г/м2 (колекції «Колорі»«Модерн»«Квадра»). Колірна гамма - вільха, горіх
- ПВХ плівкою товщиною 0,15 мм з імітацією деревних декорів (колекції «Фортис»«ПВХ Модерн»«ПВХ Квадра»). Колірна гамма - вільха, горіх, білий, вільха Premium, горіх Premium;
- ПВХ DeLuxe плівкою товщиною 0,24 мм (колекції «Фортіс ДеЛюкс»«Інтера ДеЛюкс»«ПВХ Квадра»«Маестра»«Ностра»«Зебрана»). Колірна гамма - венге new, каштан, ясен, золота вільха.

В колекції «Сімплі» и «Фортіс» використовуються так звані панелі-скіни, які і мають фільончастих елемент.

Рамка під скління, виготовлена з МДФ, ламіновані кромкою ПВХ в колір деревного декору. Торець дверного полотна ламіновані кромкою ПВХ товщиною 0,5 мм, що значно підвищує стійкість торця двері до механічного впливу.