Ціни оновлюються.
Актуальну вартість уточнюйте за контактними телефонами.

Переглянути всі двері Новий Стиль

Купити міжкімнатні двері з коробкою

На відміну від вхідних дверей, міжкімнатні двері в більшості випадків продаються без складання, без врізки, а всі комплектуючі підбираються індивідуально під розміри дверних отворів кожного клієнта.

Якщо Вам потрібна врізка або збірка дверного блоку для самостійного монтажу, ми надаємо такі послуги. Детальніше →

З чого складається міжкімнатний дверний блок?

"Класичний" міжкімнатний дверний блок складається з: дверного полотна (яке найчастіше і називають дверима), коробкового бруса (дверної коробки), лиштви, добірної дошки і фурнітури, яка забезпечує функціональність дверей.

З чого складається міжкімнатний дверний блок?

Дверне полотно

Дверне полотно – це виріб з дерева, МДФ, наповнювача і фінішного покриття, який закриває отвір в стіні. Більшість сучасних полотен виготовляються в такій конструкції:

  • каркас з клеєного соснового брусу по периметру;
  • посилення сосновим брусом в місцях врізки замка і кріплення петель;
  • стільникове наповнення з набірного МДФ (збірні полотна) або картону (скінові полотна);
  • фільонки з МДФ (в філенчастих дверях);
  • фінішне покриття у вигляді ПВХ плівки, екошпону або ламінату.

Дверні полотна ТМ Новий Стиль виробляються товщиною 34 або 40 мм. Всі полотна виробляються без чверті.

Дверна коробка

Дверна коробка Нового стилю виробляється з дерева або МДФ і може бути як звичайною (з лиштвою, яку треба прибивати або приклеювати) або телескопічною (зі спеціальним пазом в який вставляється лиштва з "крилом"). Ширина коробки становить 80 і 100 мм.Різниця звичайної і телескопічною дверної коробки

Різниця звичайної і телескопічною дверної коробки

Різниця дверної коробки з дерева і МДФ

Різниця дверної коробки з дерева і МДФ

Детальніше з інформацією про телескопічну коробку і її розміри можна ознайомитися в матеріалі "Телескопичный погонаж Новый Стиль".

Лиштвf

Лиштва – це погонажний виріб, який закриває перехід між дверним полотном і стіною. Вони можуть бути звичайними або телескопічними за аналогією з дверною коробкою.

Звичайна (прибивна) лиштва може бути плоскою або напівкруглою. Плоска лиштва рекомендується для модернових моделей дверей, напівкругла – для класики. Ширина звичайної лиштви становить 70 мм.

Плоска і напівкругла лиштва Новий Стиль

Плоска і напівкругла лиштва Новий Стиль

Телескопічний лиштва може бути плоскою або фігурною. Залежно від серії дверей форма фігурної хвилі може бути різною. Ширина плоскої лиштви –70 мм, фігурної – 80 мм.

Види телескопічної лиштви Новий Стиль

Види телескопічної лиштви Новий Стиль

Добірна дошка

Добірна дошка – це погонажний виріб, яке дозволяє "зашити" дверний отвір по глибині, якщо його ширина складає більше 80 мм, а в разі Нового Стилю понад 100 мм.

Аналогічно дверній коробці і лиштві добірна дошка може бути звичайною (із закругленими краями) або телескопічною (з пазами по торцях).

Різниця звичайної і телескопічної добірної дошки

Різниця звичайної і телескопічної добірної дошки

Ширина звичайної добірної дошки: 120, 150, 250, 400 мм.

Ширина телескопічної добірної дошки: 80, 110, 250, 400 мм.

Фурнітура

Фурнітура – це те, що робить всі перераховані вище компоненти функціональними дверима. Вона включає:

  • дверні ручки;
  • дверний механізм (прохідний, санузловие або під циліндр);
  • санузловий фіксатор (при необхідності);
  • циліндровий механізм + накладка (при необхідності);
  • дверні петлі (врізні, накладні).

Якщо Ви раніше ніколи не стикалися з установкою міжкімнатних дверей і заплуталися у всій різноманітності фурнітури, виберіть дверні ручки, які Вам подобаються, все інше підберуть наші менеджери.

Питання по покупці міжкімнатних дверей з коробкою

Як купити двері з коробкою?

Купити міжкімнатні двері з коробкою можна як окремо, так і з врізкою і збіркою, так і все встановлять наші монтажники під ключ. Якщо Ви досвідчений фахівець – можете підібрати все самостійно. Якщо Ви робите свій перший ремонт і зовсім не орієнтуєтеся, що необхідно – зверніться до наших менеджерів і вони не тільки нададуть професійну консультацію, а й оптимально підберуть все необхідне.

Де купити міжкімнатні двері з коробкою?

Купити міжкімнатні двері з коробкою можна в нашому магазині. Оптимально підберемо весь необхідний погонаж і фурнітуру під Ваші отвори. Є доставка по Києву та передмістю або самовивіз. Можемо врізати фурнітуру на складі і зібрати блоки або наші монтажники встановлять двері під ключ.

Можете зібрати готові блоки під самостійну установку?

Так. Ми можемо повністю врізати і зібрати дверні блоки на складі. Вам необхідно буде лише вставити їх в отвір, виставити по рівню і запінити. А також потім прибити або приклеїти лиштву. Детальніше (послуга врізки і збірки дверних блоків) →

Яку коробку краще вибрати – дерев'яну або МДФ?

Дерево або МДФ – це внутрішній наповнювач коробки, зовні вони виглядають однаково, так само як і дверне полотно. Встановити після монтажу блоку тип коробки досить складно. У кожного типу є свої переваги і недоліки Ми рекомендуємо для професійних монтажників – МДФ, для самостійної установки – дерево.

Який погонаж вибрати – звичайний або телескопічний?

Краще вибрати телескопічні погонажні вироби. Різниця в ціні не надто велика, але так як у більшості клієнтів стіни не зовсім рівні, телескопічний погонаж дозволить частково це приховати. У деяких випадках підсумкова вартість вийде навіть нижче, так як можна обійтися без добірної планки. І ще одна перевага – його можна не прибивати, що не залишить слідів на лицьовій частині лиштви.