Шановні клієнти! Зверніть увагу, що наразі наша компанія працює виключно по Києву і області. Відправки по Україні не здійснюються.

Переглянути всі двері Новий Стиль

Міжкімнатні двері Новий Стиль в кольорі дуб атлант

Дуб Атлант є новим кольором покриття, який додався для дверей Новий Стиль в екошпоні. Колір в декорі дуб атлант є однотонним, що виключає виникнення різнотонних готових дверних полотен.

Екошпон - це плівка, виготовлена за технологією CPL (абревіатура «Continious Pressure Laminates», з англ. «Покриття під тривалим тиском»). В процесі виробництва використовують екологічно чисту деревину, яку сильно подрібнюють. Вона піддається ретельному тонуванню, перемішується і склеюється, в результаті чого виходить тонка плівка з однорідним кольором, що імітує колір натурального дерева. Поверхня такого екошпону структурна, максимально наближена до природного зовнішнім виглядом.

Саме через такого інноваційного підходу у виготовленні, екошпон має такі переваги:

  1. Імітація натурального шпону за більш доступною ціною, відмінності складно визначити, як візуально, так і на дотик.
  2. Плівка виробляється на спеціальній установці з електронним сушінням, де висихання лаку відбувається не традиційним шляхом в системі повітряних охолоджувачів, а під впливом електронного променя, завдяки чому підвищується стійкість поверхні до дії води і пари.
  3. Процес, який використовується при фарбуванні матеріалів, дає можливість зробити широку кольорову гаму.

Колір Дуб Атлант дверей Новий Стиль

Колір Дуб Атлант дверей Новий Стиль

Моделі дверей Новий Стиль в кольорі Дуб Атлант


Двері ЛейлаДвері Лейла
дізнатись ціну

Двері ЛілуДвері Лілу
дізнатись ціну

Двері ТрінітіДвері Трініті
дізнатись ціну

Двері ЛеонаДвері Леона
дізнатись ціну