Ціни оновлюються.
Актуальну вартість уточнюйте за контактними телефонами.

Переглянути всі двері Новий Стиль

Міжкімнатні двері Новий Стиль в кольорі ясень

У 2019 компанія Новий Стиль провела заміну популярного декору ясень на абсолютно новий під назвою ясень NEW. При цьому нова плівка істотно відрізняється за кольором від попередньої.

Список дверей Новий Стиль в кольорі ясень, які виробляються на сьогоднішній день.

Фото плівки Новий Стиль Ясень NEW

Фото зразка нової плівки Новий Стиль в кольорі Ясень NEW

Фото дверей Новий Стиль Ясень NEW

Фото дверей Новий Стиль в кольорі Ясень NEW

Зверніть увагу, що фото не передає повністю реального кольору, а також відтінок самого кольору залежить від напрямку освітлення.

Колір ясень в дизайні інтер'єру

Ясень NEW - це практично білий колір, який поєднується з іншими кольорами меблів і шпалер в інтер'єрі. Якщо ваш інтер'єр в холодних пастельних тонах, міжкімнатні двері в цьому кольорі підійдуть більше ніж в інших кольорах. Цей відтінок і фактура також прекрасно підходять і для білих інтер'єрів. Також можна поєднувати цей колір з холодним рожевим, сталевим сірим, бежевим, світлим оливковим, блакитним і навіть коричневим.

Фото дверей Новий Стиль в кольорі ясень в інтер'єрі

Фото дверей Новий Стиль в кольорі ясень в інтер'єрі

На фото двері в старому ясені

Купити двері Новий Стиль в кольорі ясень

У нас можна подивитися виставкові зразки в кольорі Ясень NEW перед покупкою і визначитися, чи підходить новий колір під ваш інтер'єр. Даний колір досить популярний і на складі знаходиться велика кількість моделей в цьому декорі. Також ми пропонуємо повний комплекс послуг - від виміру до монтажу