Шановні клієнти! Зверніть увагу, що наразі наша компанія працює виключно по Києву і області. Відправки по Україні не здійснюються.

Переглянути всі двері Новий Стиль

Погонажні вироби ТМ Новий Стиль

В даний час ТМ «Новий стиль» виробляє такі погонажні вироби:

- коробка
- лиштва
- планка добірна
- притвірна планка

В якості вихідного матеріалу використовується високоякісний МДФ і дерево.

В якості декоруючого матеріалу використовуються наступні види покриттів:

- поліпропіленова плівка
- покриття на основі фініш паперу
- плівка ПВХ
- погонаж ПВХ Deluxe

Переваги погонажних виробів з МДФ:

- низька гігроскопічність
- відсутність внутрішніх напружень, властивих дерев'яному погонажу, в результаті яких відбувається деформація виробів під впливом вологи
- високі естетичні показники
- висока міцність матеріалу

Дверні коробки Новий Стиль

Коробка - це необхідна складова дверей, на яку навішуються дверні полотна. Вона встановлюється в дверному отворі і виконує функції каркаса, до якого так само прикріплюють добірні планки і лиштви. Коробки дверні також є в комплексі з ущільнювачем. Ущільнювач сприяє відносній теплоізоляції приміщення, і до того ж сильно знижує проникнення пилу в кімнати, також він служить для запобігання глухого удару полотна про коробку, роблячи закривання дверей більш безшумним.

Колір коробки підбирається в колір дверей і має таку ж структуру. Коробки МДФ продаються комплектами і стоєвими. Комплект складається з 2,5 стоєвих коробки. Термін експлуатації коробки - до 50 років.

Коробки МДФ

Довжина – 2050 мм
Ширина – 80, 100 мм
Товщина –22 мм

Коробки МДФ Новый Стиль

Коробки дерев'яні

Довжина – 2050 мм
Ширина – 80, 100 мм
Товщина – 22 мм.

Коробки деревянные Новый Стиль

Дерев'яна коробка виготовляється повністю з порід натурального дерева. Вона відрізняється від коробки МДФ тим, що коробка дерев'яна більш міцна і надійна, ніж аналог з МДФ. Будова і розміри коробки повністю відповідають розмірам стандартних коробок МДФ.

Лиштва Новий Стиль

Довжина – 2150 мм
Ширина – 64, 70 мм
Товщина – 6, 8, 10 мм

Наличники Новый Стиль

Коробка може впритул не вписується в залишений для неї отвір, таким чином, залишається між нею і стіною зазор доводиться маскувати. Найпростіше це зробити за допомогою лиштв, тим більше що лиштви не тільки маскують щілини, а й оформляють дверний проріз. Лиштви - це елементи, що прикривають місця з'єднання між коробкою і дверним отвором, в ідеалі встановлюється з двох сторін дверного отвору.

Лиштви виготовляються з листового МДФ товщиною 6, 10, 12 мм, покритого декоративною плівкою; ширина лиштви 80 мм (напівкруглий), 70 мм (напівкруглий), 64 мм (плоский). Термін експлуатації лиштви - до 50-ти років при дотриманні умов зберігання і експлуатації. Лиштва встановлюється на рідкі цвяхи. Зберігання та експлуатація лиштви в приміщеннях з відносною вологістю не більше 60%.

Нижче наведені схеми установки дверного полотна з коробкою.

Установка дверного полотна толщиной полотна 34 мм

Схема 1: Встановлення дверного полотна товщиною полотна 34 мм і коробки МДФ

Установка дверного полотна толщиной полотна 40 мм

Схема 2: Встановлення дверного полотна «Злата» товщиною полотна більш 34мм і коробки МДФ N шляхом перевороту асиметричної притворної планки

Планка добірна (добір) Новий Стиль

Довжина – 2070 мм
Ширина – 120, 150, 250 мм
Товщина – 10 мм

Планка доборная Новый Стиль

Добірна планка використовується для декорування дверного отвору в кольорі дверного полотна, коробки і лиштви при глибині дверного отвору більше 80 мм (100 мм), тобто ширина дверної коробки. Має ідентичний колір і структуру. Для повної облицювання отвору необхідно 2,5 додаткової планки. Наведена нижче схема демонструє установку дверної коробки з додатковою планкою.

Схема установки коробки

Схема встановлення коробки дверної з добірною планкою і добірною планкою

Притвірна планка Новий Стиль

Притвірна планка є невід'ємною частиною дверної коробки, яка є фіксатором, через що двері відкриваються і закриваються тільки в одну сторону. Також вона використовується при монтажі двухпольних дверей. Притвірна планка встановлюється вертикально вздовж кромки розпашних дверей, зовні або зсередини двері, зі звисом, частково заходить на або за сусідню з нею двері, і служить для прикриття щілини між двома цими дверима.