Шановні клієнти! Зверніть увагу, що наразі наша компанія працює виключно по Києву і області. Відправки по Україні не здійснюються.

Переглянути всі двері Новий Стиль

Технологія покриття ПВХ плівкою

Декоративна облицювальна плівка - це ПВХ плівка, призначена для облагородження різних поверхонь, в тому числі і дверних полотен.

Мембранно-вакуумне пресування

Мембранне або вакуумне пресування - це процес, при якому тиск рівномірно притискає розігріту плівку до поверхонь, покладеним на столі заготовок, а температура, накопичена плівкою, активує клейовий шар.

Технологія мембранно-вакуумного пресування дозволяє облицьовувати ПВХ плівками найбільш складні глибокі профілі фасадних деталей і погонажних виробів. За допомогою такої технології можна створювати безперервні лінії профілю і надавати виробам округлі форми. Як результат поверхні мають підвищену зносостійкість, що збільшує термін експлуатації виробів.

Переваги міжкімнатних дверей покритих ПВХ плівкою

Дверні полотна, покриті плівкою ПВХ не відразу відрізниш від дверей з натуральних матеріалів, таких як шпон і масив дерева цінних порід. Один з основних характеристик, яким повинна відповідати двері - це довговічність і стійкість до механічних пошкоджень, а саме сколів, подряпин, тріщин і інших. На відміну від шпону, плівка з ПВХ має ряд переваг:

- не розсихається
- має відмінну вологостійкість
- має відмінну стійкість до механічних впливів

Широкий асортимент деревних текстур і кольорової палітри дозволяє дверям, покритим плівкою ПВХ відмінно вписується практично в будь-який інтер'єр сучасного приміщення. Двері, покриті плівкою ПВХ протягом багатьох років не потребують якомусь додатковому догляді і при цьому зберігають відмінний зовнішній вигляд. В процесі експлуатації такі двері не змінюють свої геометричні розміри і не обтираются.

Плівка ПВХ має гарну світлостійкість, тобто практично не вигорає під впливом сонячних променів і відрізняється стійкістю до стирання, що забезпечує довгий термін служби дверних полотен. Даний матеріал має підвищену пластичність, володіє хімічною, тепло- і вологостійкість, важко запалюється, нетоксичний.

Матеріал екологічно нешкідливий, в процесі експлуатації плівка не виділяє ніяких шкідливих речовин. ПВХ складніше подряпати, матеріал більш стійкий до стирання, не змінює своєї колірної гами в процесі використання.

На відміну від натурального шпону - структура малюнка більш однорідна, що дозволяє уникнути «добору» дверей. Так само двері, облицьована плівкою ПВХ, вимагає не такого ретельного догляду, як двері, облицьована натуральним шпоном, можна використовувати будь-які побутові хімічні засоби для догляду за виробом, крім абразивних засобів і органічних розчинників. На відміну ж від фініш-плівки, ПВХ не розбухає і не розшаровується при зіткненні з водою. Ну і найголовніше - при зовнішній схожості з дверима, облицьованої натуральним шпоном - двері, облицьована плівкою ПВХ істотно дешевше.