Ціни оновлюються.
Актуальну вартість уточнюйте за контактними телефонами.

Переглянути всі двері Новий Стиль

Технологія CRI (креатив-дизайн)

Технологія CRI або Креатив - дизайн (від її творця, компанії Creative Resins International) є одним із сучасних способів художнього розпису по склу, дзеркалу, керамічній плитці і іншим придатним для цього матеріалами. Унікальне обладнання дозволяє наносити на обраний матеріал об'ємні зображення будь-якої складності в необмеженій кількості копій. Весь процес нанесення малюнка управляється комп'ютером, по попередньо закладеної програмі.

Технология CRI Станок

Необхідне зображення наноситься на обраний матеріал у вигляді контурних ліній, при цьому використовується акрилова смола потрібного кольору або відтінку, часто застосовуються спеціальні смоли квітів золота, бронзи, міді, олова, срібла. Далі працівники на скла з малюнками наносять контур прозорий і золотий.

Особливо пікантно виглядає безбарвна протяжка на матованому склі. Чудова адгезія акрилових смол, їх стійкість до атмосферних впливів і ультрафіолетовим променям забезпечують довговічність нанесеному зображенню не менше 30 - 40 років.

Технология CRI рисунок

Після затвердіння нанесених на скло контурів зображення, виконується розцвічування. Для цього поверхню, обмежена протяжкой, заливається акриловими лаками необхідних для малюнка відтінків. Підбираючи і змішуючи різні лаки можна отримати всю колірну гамму без обмежень, що дозволяє абсолютно точно вписується в створений вже інтер'єр.

Технологія CRI одна з наймолодших в витражном мистецтві, по виконанню співвідносна хіба, що з класичної художньої розписом по склу, не має недоліків і незрівнянно дешевше всіх інших методів малювання.

Технология CRI

Полімерна суміш, якою наносяться контури, може бути різних кольорів - чорного, білого, сірого, свинцевого, золотого, мідного і прозорого. Контури, які мають вигляд традиційних, також можуть бути різної ширини: від 2 до 12мм. Контур наноситься автоматично, що дозволяє виконувати роботи швидко та якісно, незалежно від їх складності.

Матеріал надзвичайно стійкий до будь-яких атмосферних факторів, що доведено як тестами, зробленими в Великобританії, Європі, США, Канаді, так і перевірено часом.